Gå til hovedindhold

Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II Monteringsbøjle til tynd klient til skærm Sort

LenovoComputerkomponenterEAN: 0195042779769
Pris fra 139 krtil 339 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II Monteringsbøjle til tynd klient til skærm Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II Monteringsbøjle til tynd klient til skærm Sort
139 kr
Til butik
Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II Monteringsbøjle til tynd klient til skærm Sort billede

Produktinformation

Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II - Monteringsbøjle til tynd klient til skærm - sort - for ThinkCentre M70q Gen 2; M70q Gen 3; M75t Gen 2; M80q Gen 3; M90q Gen 3; ThinkStation P360

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4XH0Z42451
EAN: 0195042779769
Varenr.: 996102163
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II thin client to monitor mounting bracket
274 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Tiny/nano Monitor Clamp Ii
319 kr
Til butik
Lenovo Tiny/nano Monitor Clamp Ii billede

Produktinformation

Monterer ThinkCentre Tiny og Nano sikkert bag din skærm Holder systemer på op til 5 kg, så hardwaren står stabilt og er ude af syne Elegant sort finish der passer ind i kontormiljøet og giver et ryddeligt udtryk Let design på 320 g sparer plads og gør installationen enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4XH0Z42451
EAN: 0195042779769
Varenr.: 5011214417
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo TC Nano Monitor Clamp II
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II Monteringsbøjle til tynd klient til skærm Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II Monteringsbøjle til tynd klient til skærm Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK139 kr139 krKøb
2Proshop DK274 kr313 krKøb
3Dustin DK319 kr405,25 krKøb
4Ultrashop339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II Monteringsbøjle til tynd klient til skærm Sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II Monteringsbøjle til tynd klient til skærm Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 22% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II Monteringsbøjle til tynd klient til skærm Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Lenovo Tiny/Nano Monitor Clamp II Monteringsbøjle til tynd klient til skærm Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. mar. 2026139 kr47 kr (51%)
18. dec. 202592 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret