Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz

LenovoComputerskærmeEAN: 0198155817373
Pris fra 1.574 krtil 1.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.222 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1574 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz
1.574 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T27-40 - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - formørkelsessort - med ThinkVision MC 60 monitor webcam

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 64A5ZAT6EU
EAN: 0198155817373
Varenr.: 1003110999
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Lenovo ThinkVision T27-40 Full HD - sort
-15%1.699 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 27" Lenovo ThinkVision T27-40 Full HD - sort billede

Produktinformation

Arbejd komfortabelt med en 27" kontorskærmLenovo ThinkVision T27-40 er en 27" Full HD skærm designet til produktivt kontorarbejde. Den flade IPS‑skærm med 178° betragtningsvinkler giver klare billeder og ensartede farver, mens den matte overflade reducerer genskin. Med op til 120 Hz opdateringshastighed og hurtig responstid på 4–6 ms får du flydende bevægelser i præsentationer og video.Komfort, tilslutning og kontrolSkærmen er højdejusterbar (op til 15,5 cm), kan drejes, vippes og pivoteres 90° - ideelt til lange arbejdsdage og dokumenter i højformat. Indbygget USB‑hub (3x USB‑A, 1x USB‑C downstream) gør det let at tilslutte tilbehør, og du får fleksible videoinput med HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 og VGA. Low Blue Light hjælper med mere behagelig visning gennem dagen.Skærmstørrelse: 68,6 cm (27")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: IPS, LED-bagbelysning (W‑LED)Lysstyrke: 300 cd/m²Kontrast: 1.500:1 (dynamisk 3.000.000:1)Opdateringshastighed: Op til 120 HzResponstid: 6 ms (4 ms hurtig/ekstrem)Farvedækning: sRGB ca. 99 %, 8‑bit, 16,7 mio. farverAntirefleks: JaTilslutninger: 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2, 1× VGA, USB‑hub 3.2 Gen 1 (3× USB‑A, 1× USB‑C downstream), 1× USB‑B upstreamErgonomi: Højdejustering 15,5 cm, vippe −5 – 23,5°, drej −45 – 45°, pivot −90 – 90°, VESA 100 × 100 mmStrøm: Typisk 15 W, standby/afbrudt 0,5 W; intern strømforsyningMål med fod (H × B × D): 53,78 × 61,19 × 19,5 cm; vægt: 6,5 kgFarve: Eclipse Black...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Vægt: 9.38g
EAN: 0198155817373
Varenr.: 1902475
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision T27-40 - 1920x1080 - 120Hz IPS - 15W USB-C Power Delivery
1.710 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision T27-40 - 1920x1080 - 120Hz IPS - 15W USB-C Power Delivery billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T27-40 skærm til produktivitet og videokonferencer med en glat 120Hz opdateringsfrekvens og levende IPS-panel for klare, præcise billeder og øjenkomfort. Skærmstørrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 300 cd/m² Anslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1, USB-C Særlige funktioner: Webcam, højde/pivot/tilt drejelig, blændfri, 15W USB-C Power Delivery120Hz opdateringsfrekvens og nøjagtig farvegengivelse mindsker øjenbelastning og øger klarhed under multitasking og videosamtaler, mens ergonomiske justeringer sikrer bedre kropsholdning og komfort ved længere brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64A5ZAT6EU
EAN: 0198155817373
Varenr.: 3411107
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Lenovo ThinkVision T27-40 Full HD - sort
-15%1.719 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.574 kr1.574 krKøb
2Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
3Proshop DK1.710 kr1.710 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.808 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz i 148 dage. Laveste pris i perioden er 1.222 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 2.153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.491 kr.

Den nuværende pris på 1.574 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Lenovo ThinkVision T27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.574 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.575 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.577 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.574 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.572 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.574 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.573 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.569 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.568 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.565 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret