Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort - for ThinkCentre M90s Gen 3 11TX

LenovoComputerskærmeEAN: 0196379327111
Pris fra 1.425 krtil 2.069 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 644 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.383 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort - for ThinkCentre M90s Gen 3 11TX og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1425 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision T24m-29 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C
1.425 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision T24m-29 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort - for ThinkCentre M90s Gen 3 11TX

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 63A5GAT6EU
EAN: 0196379327111
Varenr.: 1000615326
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Lenovo T24m-29 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
1.433 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort - for ThinkCentre M90s Gen 3 11TX
1.538 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lenovo ThinkVision T24m-29 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C Pivot Skærm - GEEKD.dk
1.586 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Lenovo ThinkVision T24m-29 24" IPS Full HD med USB-C
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Lenovo ThinkVision T24m-29 24" IPS Full HD med USB-C
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo ThinkVision T24m-29 24" Full HD-skærm
2.066 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision T24m-29 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C
2.069 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort - for ThinkCentre M90s Gen 3 11TX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort - for ThinkCentre M90s Gen 3 11TX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.425 kr1.425 krKøb
2Proshop DK1.433 kr1.433 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.538 kr1.538 krKøb
4Geekd1.586 kr1.586 krKøb
5Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
6Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
7Teknikproffset DK2.066 kr2.135 krKøb
8Ultrashop2.069 kr2.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort - for ThinkCentre M90s Gen 3 11TX

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort - for ThinkCentre M90s Gen 3 11TX i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.383 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 1.530 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.432 kr.

Den nuværende pris på 1.425 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort - for ThinkCentre M90s Gen 3 11TX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Lenovo ThinkVision T24m-29 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort - for ThinkCentre M90s Gen 3 11TX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.425 kr23 kr (2%)
29. maj 20261.448 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.456 kr16 kr (1%)
22. maj 20261.472 kr6 kr (0%)
21. maj 20261.478 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.482 kr49 kr (3%)
19. maj 20261.433 kr41 kr (3%)
9. maj 20261.392 kr10 kr (1%)
8. maj 20261.402 kr10 kr (1%)
30. apr. 20261.392 kr33 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret