Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198157546882
Pris fra 1.089 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.065 kr 15. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1089 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision E27-40 - 1920x1080 (FHD) - 1920x1080 (FHD) - IPS
1.089 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision E27-40 - 1920x1080 (FHD) - 1920x1080 (FHD) - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision E27-40 monitor leverer pålidelig produktivitet og præcise farver til kontor- og kreative opgaver med en IPS-panel og ergonomisk justering. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: 99% sRGB (CIE 1931); 300 cd/m² lysstyrke; Anti-refleks belægning; Højde, pivot og tilt justeringer; TCO-certificeret Balanceret lysstyrke, bred farvedækning og ergonomiske justeringsmuligheder sikrer konsekvent billedkvalitet og komfort ved lange arbejdsdage.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64BCMAT4EU
EAN: 0198157546882
Varenr.: 3401362
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort
1.098 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS Full HD skærm - HDMI/DP/VGA, 100 Hz
-26%1.189 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS Full HD skærm - HDMI/DP/VGA, 100 Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision E27-40 - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - ravnsortLenovo ThinkVision E27-40-skærm– skabt til det moderne arbejdsmiljø!GenereltBacklight-teknologi: WLEDDiagonal størrelse: 27"Dimensioner (B x D x H): 61.31 cm x 22 cm x 53.85 cm - med stander (højeste position)Egenskaber: Integreret kabeladministration3-side NearEdgeless8-bit(6-bit + FRC) Color DepthNatural Low Blue Light-teknologi20.5 mm kant (bund)2.3 mm kant (side)26 mm ramme (top)Energiklasse: Klasse DEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2354705Farve: RavnsortFarve support: 16,7 millioner farverFarvespektrum: 99% sRGB (CIE 1931)Formatforhold: 16:9Kontrastforhold: 1500:1 / 3000000:1 (dynamisk)Lodret opdateringshastighed: 100 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 300 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.3114 mmPixel pr. tomme: 82Responstid: 4 ms (ekstrem), 6 ms (typisk)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: Full HD (1080p) 1920 x 1080Vandret synsvinkel: 178Vægt: 6.2 kgAudioType: Højtalere - stereoUdgangseffe...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Vægt: 8g
EAN: 0198157546882
Varenr.: 2164397
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS Full HD skærm - HDMI/DP/VGA, 100 Hz
-25%1.209 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision E27-40 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.374 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision E27-40 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.089 kr1.089 krKøb
2CompuMail DK1.098 kr1.098 krKøb
3Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
4Vivas DK1.209 kr1.278 krKøb
5Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb
6Ultrashop1.619 kr1.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.065 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.136 kr.

Den nuværende pris på 1.089 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Lenovo ThinkVision E27-40 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.089 kr9 kr (1%)
31. maj 20261.098 kr16 kr (1%)
30. maj 20261.082 kr16 kr (1%)
19. maj 20261.098 kr7 kr (1%)
17. maj 20261.091 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.083 kr18 kr (2%)
15. maj 20261.065 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.074 kr9 kr (1%)
11. maj 20261.083 kr32 kr (3%)
10. maj 20261.115 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret