Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ Tower Core Ultra 7 265K 32GB 1TB NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Graphics Windows 11 Pro

LenovoEAN: 0199271449929
Pris fra 21.776 krtil 24.369 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.593 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21.226 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ Tower Core Ultra 7 265K 32GB 1TB NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Graphics Windows 11 Pro og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21776 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ Tower Core Ultra 7 265K 32GB 1TB NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Graphics Windows 11 Pro
21.776 kr
Til butik
Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ Tower Core Ultra 7 265K 32GB 1TB NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ - Tower 1 x Core Ultra 7 265K / op til 5.5 GHz - vPro Enterprise - RAM 32 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe, Performance - RTX 2000 Ada - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - Lenovo TopSeller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 30JQ003NMT
EAN: 0199271449929
Varenr.: 1003870116
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 - tower Core Ultra 7 265K - vPro Enterprise - 32 GB - SSD 1 TB - Nordic
23.267 kr
Til butik
Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 - tower Core Ultra 7 265K - vPro Enterprise - 32 GB - SSD 1 TB - Nordic billede

Produktinformation

Tower 1 x Core Ultra 7 265K / op til 5.5 GHz, vPro Enterprise, RAM 32 GB, SSD 1 TB, TCG Opal Encryption, NVMe, Performance, RTX 2000 Ada, Gigabit Ethernet, Win 11 Pro, skærm: ingen, tastatur: Nordisk, Lenovo TopSeller

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Stationaer Workstation
Artikel nr.: 30JQ003NMT
EAN: 0199271449929
Varenr.: 3452112
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkstation P2 Tower Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb Rtx 2000 Ada
24.369 kr
Til butik
Lenovo Thinkstation P2 Tower Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb Rtx 2000 Ada billede

Produktinformation

20-kernet Intel Core Ultra 7, 5,5 GHz boost, håndterer krævende CAD og data NVIDIA RTX 2000 Ada med 8 GB VRAM accelererer rendering og visualisering 32 GB DDR5-5600, kan udvides til 128 GB, holder komplekse apps responsive Front SD-slot, hovedtelefon/mik-stik og flere USB-porte for hurtig adgang Intel AI Boost NPU understøtter ONNX, OpenVINO og DirectML til lokal AI...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Workstation
Artikel nr.: 30JQ003NMT
EAN: 0199271449929
Varenr.: 5020091275

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ Tower Core Ultra 7 265K 32GB 1TB NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ Tower Core Ultra 7 265K 32GB 1TB NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK21.776 kr21.776 krKøb
2Proshop DK23.267 kr23.267 krKøb
3Dustin DK24.369 kr24.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ Tower Core Ultra 7 265K 32GB 1TB NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Graphics Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ Tower Core Ultra 7 265K 32GB 1TB NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Graphics Windows 11 Pro i 80 dage. Laveste pris i perioden er 21.226 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 23.228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22.286 kr.

Den nuværende pris på 21.776 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ Tower Core Ultra 7 265K 32GB 1TB NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Graphics Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ Tower Core Ultra 7 265K 32GB 1TB NVIDIA RTX 2000 Ada / Intel Graphics Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202621.776 kr1.385 kr (6%)
1. jun. 202623.161 kr67 kr (0%)
31. maj 202623.228 kr67 kr (0%)
30. maj 202623.161 kr1.385 kr (6%)
29. maj 202621.776 kr1.245 kr (5%)
28. maj 202623.021 kr1.245 kr (6%)
7. maj 202621.776 kr1.177 kr (5%)
3. maj 202622.953 kr1.177 kr (5%)
18. apr. 202621.776 kr53 kr (0%)
17. apr. 202621.723 kr655 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret