Gå til hovedindhold

T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro

T1ABærbare computereEAN: 5711603080485
Pris fra 3.529 krtil 4.419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 890 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.499 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3529 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
3.529 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Oplev den kraftfulde T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Refurbished, der er designet til både produktivitet og alsidighed. Udrustet med en Intel Core i5-10310U processor og en skarp 14" Full HD berøringsskærm, leverer denne ultrabook imponerende ydeevne ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711603080485
Varenr.: 99656
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
3.818 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Yoga (5th Gen) - Flipdesign - Intel Core i5 - 10310U / op til 4.4 GHz - Win 11 Pro - UHD Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 14" 1920 x 1080 (Full HD) - kbd: skandinavisk - istandsat - Barga1n+

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Artikel nr.: L-X1YG5-SCA-P102
EAN: 5711603080485
Varenr.: 1003555726
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" FHD i5-10310U 16/512 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-10%4.399 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" FHD i5-10310U 16/512 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Yoga (5th Gen) - Flipdesign - Intel Core i5 - 10310U / op til 4.4 GHz - Win 11 Pro - UHD Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 14" 1920 x 1080 (Full HD) - kbd: skandinavisk - istandsat - Barga1n+GenereltOperativsystem: Windows 11 Pro (Microsoft Authorized Refurbisher (MAR))Produkttype: Notebook - Ja - flipdesignProcessor / ChipsetAntal kerner: Quad-CoreCache: 6 MBCPU: Intel Core i5 (10. Gen) 10310U / 1.7 GHzMax Turbo Speed: 4.4 GHzHukommelseRAM: 16 GBLagringHovedlager: 512 GB SSDBilledskærmOpløsning: 1920 x 1080 (Full HD)Type: 14"Widescreen: JaAudio & VideoGrafik-processor: Intel UHD GraphicsKamera: JaInputTastatur layout: SkandinaviskType: TrackPointUltraNavtastaturDiverseOverensstemmelsesstandarder: ISO 9001ISO 14001ISO 27001GDPRPristype: Barga1n+ - istandsatUdstyr inkluderet: Strømadapter...

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare
Vægt: 2.25g
EAN: 5711603080485
Varenr.: 2047422
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" FHD i5-10310U 16/512 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-10%4.419 kr
Før 4.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop3.529 kr3.529 krKøb
2CompuMail DK3.818 kr3.818 krKøb
3Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
4Vivas DK4.419 kr4.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro i 153 dage. Laveste pris i perioden er 3.449 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 4.224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.801 kr.

Den nuværende pris på 3.529 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 14" 1920 x 1080 (Full HD) i5-10310U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.529 kr289 kr (8%)
24. maj 20263.818 kr289 kr (8%)
23. maj 20263.529 kr70 kr (2%)
20. maj 20263.599 kr300 kr (8%)
19. maj 20263.899 kr244 kr (6%)
18. maj 20264.143 kr314 kr (8%)
16. maj 20263.829 kr314 kr (8%)
15. maj 20264.143 kr314 kr (8%)
28. apr. 20263.829 kr314 kr (8%)
27. apr. 20264.143 kr314 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret