Gå til hovedindhold

T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6. gen) 14" i7-1185G7 32/512 GB - Windows 11 Pro bærbar/2‑i‑1 (RENOVERET)

T1AEAN: 5711603085664
Pris fra 5.299 krtil 6.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.520 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.199 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6. gen) 14" i7-1185G7 32/512 GB - Windows 11 Pro bærbar/2‑i‑1 (RENOVERET) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5299 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Refurbished ThinkPad X1 Yoga Gen 6 - 14" Touch | Core i7 | 32GB | 512GB | T1A Grade
5.299 kr
Til butik
Lenovo Refurbished ThinkPad X1 Yoga Gen 6 - 14" Touch | Core i7 | 32GB | 512GB | T1A Grade billede

Produktinformation

Intel Core i7-1185G7, 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro, 14" Touch (IPS 1920x1200 (WUXGA)), WiFi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, 4G LTE, Service & Support: 2 års producent garanti Tastaturlayout: Nordisk Kosmetisk stand: T1A Klik her for at læse mere✔ Når du vælger at købe istandsat elektronik, bidrager du til at reducere behovet for udvinding af nye råmaterialer, og mindsker samtidig mængden af elektronikaffald. ✔ Selvom varen er istandsat, får du et fuldt funktionsdygtigt produkt og 2 års garanti. ✔ Produktet er professionelt testet, dataslettet og rengjort i Danmark.Hvad kan du forvente af denne graduering? Produktet vil vise mindre brugstegn, såsom små ridser og mærker på enheden og skærmen. (Mærker på skærmen vil ikke være synlige, når den er tændt.) 70% af oprindelig mAh batterikapacitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Baerbar
Artikel nr.: L-X1YG6-SCA-T104
EAN: 5711603085664
Varenr.: 3443181
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6th Gen) 14 I7-1185G7 32GB 512GB Windows 11 Pro
5.459 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6th Gen) 14 I7-1185G7 32GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Yoga 6th Gen 14 Oplev den perfekte kombination af ydeevne og alsidighed med Lenovo ThinkPad X1 Yoga 6th Gen. Udrustet med en kraftfuld Intel i7-1185G7 processor, 32 GB RAM og 512 GB SSD, leverer denne 14-tommer 2-i-1 bærbar compute...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711603085664
Varenr.: 120867
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6th Gen) 14" I7-1185G7 32GB 512GB Windows 11 Pro
6.012 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6th Gen) 14" I7-1185G7 32GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6th Gen) - Flipdesign - Intel Core i7 - 1185G7 / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD - 14" IPS touchscreen 1920 x 1200 (WUXGA) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - Grå - Nordisk-Keyboard - istandsat - T1A...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Artikel nr.: L-X1YG6-SCA-T104
EAN: 5711603085664
Varenr.: 1003885171
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6. gen) 14" i7-1185G7 32/512 GB - Windows 11 Pro bærbar/2‑i‑1 (RENOVERET)
6.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6. gen) 14" i7-1185G7 32/512 GB - Windows 11 Pro bærbar/2‑i‑1 (RENOVERET)
6.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6. gen) 14" i7-1185G7 32/512 GB - Windows 11 Pro bærbar/2‑i‑1 (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6. gen) 14" i7-1185G7 32/512 GB - Windows 11 Pro bærbar/2‑i‑1 (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.299 kr5.299 krKøb
2Ultrashop5.459 kr5.459 krKøb
3CompuMail DK6.012 kr6.012 krKøb
4Boligcenter DK6.799 kr6.799 krKøb
5Vivas DK6.819 kr6.888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6. gen) 14" i7-1185G7 32/512 GB - Windows 11 Pro bærbar/2‑i‑1 (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6. gen) 14" i7-1185G7 32/512 GB - Windows 11 Pro bærbar/2‑i‑1 (RENOVERET) i 133 dage. Laveste pris i perioden er 4.199 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 6.012 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.353 kr.

Den nuværende pris på 5.299 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6. gen) 14" i7-1185G7 32/512 GB - Windows 11 Pro bærbar/2‑i‑1 (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Lenovo ThinkPad X1 Yoga (6. gen) 14" i7-1185G7 32/512 GB - Windows 11 Pro bærbar/2‑i‑1 (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20265.299 kr160 kr (3%)
28. maj 20265.459 kr160 kr (3%)
23. maj 20265.299 kr160 kr (3%)
20. maj 20265.459 kr553 kr (9%)
19. maj 20266.012 kr713 kr (13%)
12. maj 20265.299 kr1.100 kr (26%)
27. apr. 20264.199 kr1.100 kr (21%)
11. feb. 20265.299 kr550 kr (9%)
23. jan. 20265.849 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret