Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock - Dockingstation - USB - DP, DVI - 1GbE - 45 Watt - Danmark

Pris fra 389 krtil 2.367 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.978 kr (84% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock - Dockingstation - USB - DP, DVI - 1GbE - 45 Watt - Danmark og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dockingstation Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro - 90 W - Preowned (RENOVERET)
-30%389 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dockingstation Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro - 90 W - Preowned (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock - Dockingstation - USB - DP - GigE - 90 Watt - Preowned (PSU and cable included) - Preowned Grade A - Preowned Grade AMinimum 90% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehørMinimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugssporMinimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer tilbehør
Vægt: 0.83g
EAN: 5711802704526
Varenr.: 1818878
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo 40A7 Docking 90W PSU and cable - Preowned
390 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dockingstation Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro - 90 W - Preowned (RENOVERET)
-29%409 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dockingstation Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro - 90 W - Preowned (RENOVERET) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer tilbehør
Vægt: 0.83g
EAN: 5711802704526
Varenr.: 1818878
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo 40A7 Docking 90W PSU and cable - Preowned
439 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock - Dockingstation - USB - DP, DVI - 1GbE - 45 Watt - Danmark
2.367 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock - Dockingstation - USB - DP, DVI - 1GbE - 45 Watt - Danmark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock - Dockingstation - USB - DP, DVI - 1GbE - 45 Watt - Danmark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK389 kr389 krKøb
2CompuMail DK390 kr390 krKøb
3Vivas DK409 kr478 krKøb
4Ultrashop439 kr439 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.367 kr2.367 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock - Dockingstation - USB - DP, DVI - 1GbE - 45 Watt - Danmark

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock - Dockingstation - USB - DP, DVI - 1GbE - 45 Watt - Danmark i 107 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 444 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock - Dockingstation - USB - DP, DVI - 1GbE - 45 Watt - Danmark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Lenovo ThinkPad USB 3.0 Pro Dock - Dockingstation - USB - DP, DVI - 1GbE - 45 Watt - Danmark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026389 kr40 kr (9%)
14. maj 2026429 kr8 kr (2%)
13. maj 2026437 kr22 kr (5%)
5. maj 2026459 kr9 kr (2%)
25. mar. 2026468 kr16 kr (3%)
14. feb. 2026484 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret