Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 - 180° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort

LenovoEAN: 0199272640936
Pris fra 10.134 krtil 13.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.385 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.376 kr 18. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 - 180° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10134 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 - 180° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort
10.134 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 - 180° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Bærbare
Farve: 1
Artikel nr.: NOBRP/21R2S13E00
EAN: 0199272640936
Varenr.: 25341617
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 14 Ultra 5 225U 16GB 512GB WUXGA Windows 11 Pro
11.069 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 14 Ultra 5 225U 16GB 512GB WUXGA Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 Oplev kraften og ydeevnen af Lenovo ThinkPad T14s Gen 6, en ultra-slim bærbar computer designet til både professionelle og studerende. Med en hurtig Intel Core i5-processor, 16GB RAM og en 512GB SSD får du hurtig adgang til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 0199272640936
Varenr.: 128973
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R1 14" U5-225U 16GB 512GB WUXGA Windows 11 Pro - New Open Box
11.549 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R1 14" U5-225U 16GB 512GB WUXGA Windows 11 Pro - New Open Box billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R1 - Intel Core Ultra 5 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe - 14" IPS 1920 x 1200  - Wi-Fi 7, Bluetooth - sort - kbd: nordisk - Med 1 års Lenovo Premier Garanti (+ 2 års Basis garanti)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: NOBRP/21R2S13E00
EAN: 0199272640936
Varenr.: 1003953853
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 14" - Intel Core Ultra 5 225U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, WUXGA - Windows 11 Pro (New Open Box) (RENOVERET)
-15%13.499 kr
Før 15.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 14" - Intel Core Ultra 5 225U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, WUXGA - Windows 11 Pro (New Open Box) (RENOVERET)
-15%13.519 kr
Før 15.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 - 180° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 - 180° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK10.134 kr10.134 krKøb
2Ultrashop11.069 kr11.069 krKøb
3CompuMail DK11.549 kr11.549 krKøb
4Boligcenter DK13.499 kr13.499 krKøb
5Vivas DK13.519 kr13.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 - 180° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 - 180° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort i 76 dage. Laveste pris i perioden er 9.376 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 13.140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.348 kr.

Den nuværende pris på 10.134 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 - 180° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 21R2 - 180° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202610.134 kr572 kr (6%)
24. maj 20269.562 kr122 kr (1%)
23. maj 20269.440 kr61 kr (1%)
22. maj 20269.501 kr61 kr (1%)
21. maj 20269.562 kr61 kr (1%)
19. maj 20269.501 kr125 kr (1%)
18. maj 20269.376 kr61 kr (1%)
17. maj 20269.437 kr1 kr (0%)
16. maj 20269.438 kr61 kr (1%)
15. maj 20269.499 kr62 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret