Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET)

Lenovo preownedEAN: 5711802738262
Pris fra 3.449 krtil 4.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 870 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3449 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad T14s G2 14 R5-5650U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B
3.449 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14s G2 14 R5-5650U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14s G2 14 R5-5650U Oplev kraften og alsidigheden i Lenovo ThinkPad T14s G2, der er udstyret med en AMD Ryzen 5 5650U processor, hvilket sikrer en hurtig og stabil ydeevne til både arbejde og underholdning. Med 16GB RAM og en 256GB SSD får...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 5711802738262
Varenr.: 118072
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad T14s G2 14" R5-5650U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B
3.593 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14s G2 14" R5-5650U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14s G2- AMD Ryzen 5 Pro - 5650U / op til 4.2 GHz - Win 11 Pro - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 256 GB SSD, NVMe - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - villi-sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade B

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/T14SG2/R5/16/256/W11P/NOR/B
EAN: 5711802738262
Varenr.: 1003783137
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET)
4.299 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14s G2- AMD Ryzen 5 Pro - 5650U / op til 4.2 GHz - Win 11 Pro - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 256 GB SSD, NVMe - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - villi-sort - kbd: Nordisk - Preowned Grade BMinimum 90% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehørMinimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugssporMinimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 2.16g
EAN: 5711802738262
Varenr.: 2042741
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET)
4.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop3.449 kr3.449 krKøb
2CompuMail DK3.593 kr3.593 krKøb
3Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
4Vivas DK4.319 kr4.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) i 141 dage. Laveste pris i perioden er 2.965 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 3.593 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.360 kr.

Den nuværende pris på 3.449 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Lenovo ThinkPad T14s G2 14" - Ryzen 5 Pro, 16/256 GB, Windows 11 Pro - (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20263.449 kr144 kr (4%)
15. maj 20263.593 kr144 kr (4%)
28. apr. 20263.449 kr144 kr (4%)
27. apr. 20263.593 kr144 kr (4%)
24. apr. 20263.449 kr144 kr (4%)
23. apr. 20263.593 kr444 kr (14%)
27. jan. 20263.149 kr184 kr (6%)
24. jan. 20262.965 kr142 kr (5%)
15. jan. 20263.107 kr141 kr (4%)
14. jan. 20263.248 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret