Gå til hovedindhold

Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G3 - 14" | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade

T1AEAN: 5711603080997
Pris fra 3.499 krtil 5.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.220 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G3 - 14" | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G3 - 14" | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade
-10%3.499 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G3 - 14" | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade billede

Produktinformation

Intel Core i5-1245U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), WiFi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, Service & Support: 2 års producent garantiTastaturlayout: NordiskKosmetisk stand: T1A Klik her for at læse mere✔ N

Produktspecifikationer

Kategori: Baerbar
EAN: 5711603080997
Varenr.: 3447246
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad T14 G3 14 I5-1245U 16GB 512GB Windows 11 Pro
4.579 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G3 14 I5-1245U 16GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 G3 Oplev kraft og pålidelighed med Lenovo ThinkPad T14 G3, der er udstyret med en energieffektiv Intel Core i5-1245U processor. Denne 14-tommer bærbare computer leverer exceptionel ydeevne med 16 GB RAM og en hurtig 512 GB SSD, der sik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 5711603080997
Varenr.: 118531
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad T14 G3 14" I5-1245U 16GB 512GB Windows 11 Pro
5.037 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G3 14" I5-1245U 16GB 512GB Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 G3 - Intel Core i5 - 1245U / op til 4.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - Nordisk-Keyboard - villi-sort - istandsat - T1A...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Artikel nr.: L-T14G3-SCA-T101
EAN: 5711603080997
Varenr.: 1003859660
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad T14 G3 14" i5-1245U 16/512 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-3%5.699 kr
Før 5.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad T14 G3 14" i5-1245U 16/512 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-3%5.719 kr
Før 5.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G3 - 14" | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G3 - 14" | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk3.499 kr3.499 krKøb
2Ultrashop4.579 kr4.579 krKøb
3CompuMail DK5.037 kr5.037 krKøb
4Boligcenter DK5.699 kr5.699 krKøb
5Vivas DK5.719 kr5.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G3 - 14" | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G3 - 14" | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade i 144 dage. Laveste pris i perioden er 3.499 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 5.362 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.738 kr.

Den nuværende pris på 3.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G3 - 14" | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G3 - 14" | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.499 kr1.080 kr (24%)
25. maj 20264.579 kr20 kr (0%)
24. maj 20264.599 kr20 kr (0%)
20. maj 20264.579 kr458 kr (9%)
18. maj 20265.037 kr458 kr (10%)
16. maj 20264.579 kr458 kr (9%)
15. maj 20265.037 kr458 kr (10%)
28. apr. 20264.579 kr458 kr (9%)
27. apr. 20265.037 kr458 kr (10%)
24. apr. 20264.579 kr458 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret