Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14" Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A

Lenovo preownedEAN: 5711802744959
Pris fra 3.679 krtil 4.519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 840 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14" Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3679 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14 Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A
3.679 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14 Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 G1 14 Touch R5-4650U Oplev den imponerende kraft og alsidighed med Lenovo ThinkPad T14 G1 14 Touch, udstyret med en AMD Ryzen 5 4650U processor. Denne bærbare computer har 16GB RAM og 512GB SSD, hvilket sikrer hurtig opstart og jævn mu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711802744959
Varenr.: 127613
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14" Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A
3.828 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14" Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 Touch - AMD Ryzen 5 - 4650U / op til 4.0 GHz - Win 11 Pro - AMD Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 14.0" Multi-Touch 1920 x 1080 (Full HD) - 3G, 4G - kbd: nordisk - Preowned Grade A

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/T14TOUCHG1LTE/R5/16/512/W11P/NOR/A
EAN: 5711802744959
Varenr.: 1004099290
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - Ryzen 5, 16/512 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-10%4.499 kr
Før 4.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - Ryzen 5, 16/512 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 Touch - AMD Ryzen 5 - 4650U / op til 4.0 GHz - Win 11 Pro - AMD Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 14.0" Multi-Touch 1920 x 1080 (Full HD) - kbd: nordisk - Preowned Grade AMinimum 85% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugsspor. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 2.13g
EAN: 5711802744959
Varenr.: 2104682
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - Ryzen 5, 16/512 GB - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-10%4.519 kr
Før 5.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14" Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14" Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop3.679 kr3.679 krKøb
2CompuMail DK3.828 kr3.828 krKøb
3Boligcenter DK4.499 kr4.499 krKøb
4Vivas DK4.519 kr4.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14" Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14" Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A i 69 dage. Laveste pris i perioden er 3.679 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 4.218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.898 kr.

Den nuværende pris på 3.679 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14" Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Lenovo ThinkPad T14 G1 LTE 14" Touch R5-4650U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Pro Grade A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.679 kr70 kr (2%)
25. maj 20263.749 kr156 kr (4%)
24. maj 20263.905 kr156 kr (4%)
20. maj 20263.749 kr156 kr (4%)
18. maj 20263.905 kr156 kr (4%)
28. apr. 20263.749 kr156 kr (4%)
27. apr. 20263.905 kr156 kr (4%)
24. apr. 20263.749 kr156 kr (4%)
23. apr. 20263.905 kr156 kr (4%)
16. apr. 20263.749 kr150 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret