Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET)

Lenovo preownedEAN: 5711802744942
Pris fra 3.672 krtil 4.419 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 747 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3672 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i7-10510U 24GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B
3.672 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i7-10510U 24GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 Touch - Intel Core i7 - 10510U / op til 4.9 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD - 14.0" Multi-Touch 1920 x 1080 (Full HD) - kbd: nordisk - Preowned Grade B

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/T14TOUCHG1/I7/24/512/W11P/NOR/B
EAN: 5711802744942
Varenr.: 1004099289
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-12%4.399 kr
Før 4.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 Touch - Intel Core i7 - 10510U / op til 4.9 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD - 14.0" Multi-Touch 1920 x 1080 (Full HD) - kbd: nordisk - Preowned Grade BMinimum 85% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugsspor. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 2.19g
EAN: 5711802744942
Varenr.: 2104687
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-12%4.419 kr
Før 5.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 2.19g
EAN: 5711802744942
Varenr.: 2104687

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.672 kr3.672 krKøb
2Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
3Vivas DK4.419 kr4.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET) i 70 dage. Laveste pris i perioden er 3.672 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 4.218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.894 kr.

Den nuværende pris på 3.672 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i7-10510U • 24 GB • 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.672 kr77 kr (2%)
16. maj 20263.749 kr156 kr (4%)
24. apr. 20263.905 kr156 kr (4%)
22. apr. 20263.749 kr156 kr (4%)
17. apr. 20263.905 kr157 kr (4%)
11. apr. 20264.062 kr156 kr (4%)
25. mar. 20264.218 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret