Gå til hovedindhold

Lenovo preowned Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B

Lenovo preownedEAN: 5711802744928
Pris fra 3.299 krtil 4.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 820 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad T14 G1 14 Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B
3.299 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G1 14 Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 G1 14 Touch i5-10210U Oplev kraften og alsidigheden i Lenovo ThinkPad T14 G1, der er udstyret med en Intel Core i5-10210U processor og 16 GB RAM, hvilket sikrer hurtig og effektiv multitasking. Den 14-tommer berøringsskærm leverer skar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711802744928
Varenr.: 127612
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B
3.437 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 Touch - Intel Core i5 - 10210U / op til 4.2 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 14.0" Multi-Touch 1920 x 1080 (Full HD) - kbd: nordisk - Preowned Grade B

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/T14TOUCHG1/I5/16/512/W11P/NOR/B
EAN: 5711802744928
Varenr.: 1004099287
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i5, 16 GB, 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-11%4.099 kr
Før 4.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i5, 16 GB, 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET) billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 Touch - Intel Core i5 - 10210U / op til 4.2 GHz - Win 11 Pro - Intel UHD Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 14.0" Multi-Touch 1920 x 1080 (Full HD) - kbd: nordisk - Preowned Grade BMinimum 85% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugsspor. Originalt eller reprintet keyboard.Minimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
Vægt: 1.91g
EAN: 5711802744928
Varenr.: 2104681
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14" Touch - i5, 16 GB, 512 GB SSD - Windows 11 Pro (RENOVERET)
-11%4.119 kr
Før 4.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop3.299 kr3.299 krKøb
2CompuMail DK3.437 kr3.437 krKøb
3Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
4Vivas DK4.119 kr4.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B i 70 dage. Laveste pris i perioden er 3.299 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 3.905 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.537 kr.

Den nuværende pris på 3.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Touch i5-10210U 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro Grade B de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.299 kr138 kr (4%)
24. maj 20263.437 kr58 kr (2%)
20. maj 20263.379 kr136 kr (4%)
18. maj 20263.515 kr136 kr (4%)
2. maj 20263.379 kr70 kr (2%)
28. apr. 20263.449 kr144 kr (4%)
27. apr. 20263.593 kr144 kr (4%)
25. apr. 20263.449 kr70 kr (2%)
24. apr. 20263.379 kr136 kr (4%)
23. apr. 20263.515 kr136 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret