Gå til hovedindhold

Lenovo Thinkpad Essential 16-inch Backpack (eco) 40,6 Cm (16 tommer) Rygsæk Sort 16 tommer Polyester Sort

LenovoRygsækkeEAN: 0195477802681
Pris fra 173 krtil 303 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo Thinkpad Essential 16-inch Backpack (eco) 40,6 Cm (16 tommer) Rygsæk Sort 16 tommer Polyester Sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkPad Essential (Eco) - Rygsæk til notebook - 16 - sort med røde toner
173 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad Essential (Eco) - Rygsæk til notebook - 16 - sort med røde toner billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Diverse tilbehør
Farve: 3
Artikel nr.: 4X41C12468
EAN: 0195477802681
Varenr.: 7370926
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkPad Essential 16-inch Backpack (Eco)
175 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad Rygsæk 16" Polyester Genbrugt PET Sort
177 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rygsæk til bærbar 16" - Lenovo ThinkPad Essential Eco, sort
-27%219 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rygsæk til bærbar 16" - Lenovo ThinkPad Essential Eco, sort
-25%239 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad Rygsæk 16 Polyester Genbrugt PET Sort
249 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkpad Essential 16-inch Backpack (eco) 40,6 Cm (16 tommer) Rygsæk Sort 16 tommer Polyester Sort
-0%286 kr
Før 286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo Lenovo16" -computerrygsæk, sort
303 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Thinkpad Essential 16-inch Backpack (eco) 40,6 Cm (16 tommer) Rygsæk Sort 16 tommer Polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Thinkpad Essential 16-inch Backpack (eco) 40,6 Cm (16 tommer) Rygsæk Sort 16 tommer Polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK173 kr212 krKøb
2Proshop DK175 kr214 krKøb
3CompuMail DK177 kr177 krKøb
4Boligcenter DK219 kr219 krKøb
5Vivas DK239 kr308 krKøb
6Ultrashop249 kr249 krKøb
7Dustin DK286 kr286 krKøb
8Teknikproffset DK303 kr362 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Thinkpad Essential 16-inch Backpack (eco) 40,6 Cm (16 tommer) Rygsæk Sort 16 tommer Polyester Sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Thinkpad Essential 16-inch Backpack (eco) 40,6 Cm (16 tommer) Rygsæk Sort 16 tommer Polyester Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 173 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 254 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Lenovo Thinkpad Essential 16-inch Backpack (eco) 40,6 Cm (16 tommer) Rygsæk Sort 16 tommer Polyester Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Lenovo Thinkpad Essential 16-inch Backpack (eco) 40,6 Cm (16 tommer) Rygsæk Sort 16 tommer Polyester Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026173 kr2 kr (1%)
14. maj 2026175 kr15 kr (8%)
13. maj 2026190 kr4 kr (2%)
7. maj 2026194 kr4 kr (2%)
6. maj 2026198 kr4 kr (2%)
5. maj 2026202 kr3 kr (1%)
4. maj 2026205 kr5 kr (3%)
2. maj 2026200 kr3 kr (1%)
1. maj 2026203 kr2 kr (1%)
8. apr. 2026205 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret