Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkPad 230W Slim AC Adapter (Slim-tip) - Strømforsyningsadapter - AC 90-265 V - 230 Watt - sort - for ThinkPad P1 Gen 5 P15v Gen 2 P15v Gen 3 P17 Gen 2 T15p Gen 2 X1 Extreme Gen 5

LenovoKufferter – tilbehørEAN: 0194552766870
Pris fra 727 krtil 1.369 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 642 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 650 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkPad 230W Slim AC Adapter (Slim-tip) - Strømforsyningsadapter - AC 90-265 V - 230 Watt - sort - for ThinkPad P1 Gen 5 P15v Gen 2 P15v Gen 3 P17 Gen 2 T15p Gen 2 X1 Extreme Gen 5 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 727 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo AC Adapter - 230W - Slim Tip
727 kr
Til butik
Lenovo AC Adapter - 230W - Slim Tip billede

Produktinformation

Strømforsyningsadapter, AC 90-265 V, 230 watt, sort, for ThinkPad P1 Gen 5; P15v Gen 2; P15v Gen 3; P17 Gen 2; T15p Gen 2; X1 Extreme Gen 5

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Baerbar Oplader
Artikel nr.: 4X20S56717
EAN: 0194552766870
Varenr.: 2816280
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkPad 230W Slim AC Adapter (Slim-tip) - Strømforsyningsadapter - AC 90-265 V - 230 Watt - sort - for ThinkPad P1 Gen 5 P15v Gen 2 P15v Gen 3 P17 Gen 2 T15p Gen 2 X1 Extreme Gen 5
756 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad Adapter 230Watt
817 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Lenovo Workstation Slim AC Adapter
817 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad Adapter 230Watt
1.049 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo 4x20s56717 Strømadapter Og Vekselret Indendørs 230 W Sort 230w
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad 230W Slim AC Adapter (Slim-tip) - Strømforsyningsadapter - AC 90-265 V - 230 Watt - sort - for ThinkPad P1 Gen 5 P15v Gen 2 P15v Gen 3 P17 Gen 2 T15p Gen 2 X1 Extreme Gen 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkPad 230W Slim AC Adapter (Slim-tip) - Strømforsyningsadapter - AC 90-265 V - 230 Watt - sort - for ThinkPad P1 Gen 5 P15v Gen 2 P15v Gen 3 P17 Gen 2 T15p Gen 2 X1 Extreme Gen 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK727 kr766 krKøb
2CS MEGASTORE DK756 kr795 krKøb
3CompuMail DK817 kr817 krKøb
4Komplett DK817 kr817 krKøb
5Ultrashop1.049 kr1.049 krKøb
6Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkPad 230W Slim AC Adapter (Slim-tip) - Strømforsyningsadapter - AC 90-265 V - 230 Watt - sort - for ThinkPad P1 Gen 5 P15v Gen 2 P15v Gen 3 P17 Gen 2 T15p Gen 2 X1 Extreme Gen 5

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkPad 230W Slim AC Adapter (Slim-tip) - Strømforsyningsadapter - AC 90-265 V - 230 Watt - sort - for ThinkPad P1 Gen 5 P15v Gen 2 P15v Gen 3 P17 Gen 2 T15p Gen 2 X1 Extreme Gen 5 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 650 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 837 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 766 kr.

Den nuværende pris på 727 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Lenovo ThinkPad 230W Slim AC Adapter (Slim-tip) - Strømforsyningsadapter - AC 90-265 V - 230 Watt - sort - for ThinkPad P1 Gen 5 P15v Gen 2 P15v Gen 3 P17 Gen 2 T15p Gen 2 X1 Extreme Gen 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Lenovo ThinkPad 230W Slim AC Adapter (Slim-tip) - Strømforsyningsadapter - AC 90-265 V - 230 Watt - sort - for ThinkPad P1 Gen 5 P15v Gen 2 P15v Gen 3 P17 Gen 2 T15p Gen 2 X1 Extreme Gen 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026727 kr43 kr (6%)
19. apr. 2026684 kr12 kr (2%)
8. apr. 2026696 kr46 kr (7%)
17. mar. 2026650 kr39 kr (6%)
3. mar. 2026689 kr39 kr (5%)
22. feb. 2026728 kr44 kr (6%)
9. feb. 2026772 kr39 kr (5%)
31. jan. 2026811 kr6 kr (1%)
29. jan. 2026805 kr6 kr (1%)
28. jan. 2026811 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret