Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen)

LenovoSkrivebordscomputereEAN: 0198154643485
Pris fra 7.593 krtil 8.374 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 781 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.301 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7593 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen)
7.593 kr
Til butik
Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Stationære computere
Farve: 4
Artikel nr.: 12TA000XMX
EAN: 0198154643485
Varenr.: 21267941
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA SFF Ryzen 5 8500G 16GB 512GB AMD Radeon 740M Windows 11 Pro
7.594 kr
Til butik
Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA SFF Ryzen 5 8500G 16GB 512GB AMD Radeon 740M Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 12TA000XMX
EAN: 0198154643485
Varenr.: 1002326973
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 | Ryzen 5 | 16GB | 512GB
7.664 kr
Til butik
Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 | Ryzen 5 | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

AMD Ryzen 5 8500G, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, Gigabit Ethernet, Service & Support: 3 års Lenovo onsite support + CO2 Offset 0,5 ton Inkluderet tilbehør: USB Traditional Keyboard, Black, Nordic (DK/FI/NO/SV) & USB Calliope Mouse, Black

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Stationaer PC Mac
Artikel nr.: 12TA000XMX
EAN: 0198154643485
Varenr.: 3309594
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkcentre M75s G5 Sff Amd Ryzen 5 16gb 512gb
8.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK7.593 kr7.593 krKøb
2CompuMail DK7.594 kr7.594 krKøb
3Proshop DK7.664 kr7.664 krKøb
4Dustin DK8.374 kr8.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen)

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 6.744 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 7.600 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.445 kr.

Den nuværende pris på 7.593 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 12TA - SFF Ryzen 5 8500G / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - DVD-skriver - Radeon 740M - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: Nordisk - sort - Lenovo TopSeller - med 3 års Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0,5 ton (2. Gen) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20267.593 kr1 kr (0%)
30. maj 20267.594 kr5 kr (0%)
29. maj 20267.599 kr147 kr (2%)
28. maj 20267.452 kr36 kr (0%)
27. maj 20267.488 kr37 kr (0%)
26. maj 20267.525 kr1 kr (0%)
24. maj 20267.526 kr36 kr (0%)
23. maj 20267.562 kr106 kr (1%)
22. maj 20267.456 kr37 kr (0%)
20. maj 20267.493 kr37 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret