Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support

LenovoSkrivebordscomputereEAN: 0198153558292
Pris fra 9.091 krtil 9.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 228 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.369 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9091 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support
9.091 kr
Til butik
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Diasscannere
Farve: 1
Artikel nr.: 12TD0011PB
EAN: 0198153558292
Varenr.: 21228874
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD Tiny Core i7 I7-14700T 16GB 1TB Intel UHD Graphics 770 Windows 11 Pro
9.092 kr
Til butik
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD Tiny Core i7 I7-14700T 16GB 1TB Intel UHD Graphics 770 Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 12TD0011PB
EAN: 0198153558292
Varenr.: 1002326171
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Tiny - Core i7-14700T, 16 GB, 1 TB SSD, Windows 11 Pro
-13%9.299 kr
Før 10.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Tiny - Core i7-14700T, 16 GB, 1 TB SSD, Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite SupportGenereltBundled Services: 3 Years Lenovo Onsite SupportEmbedded Security: Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security ChipFarve: SortIndbygget udstyr: HøjttalerLokalisering: Sprog: Polish / region: PolenPlatformteknologi: Intel vPro EnterpriseProduktmodel: LilleType: Personal computerProcessor / ChipsetAntal CPU'er: 1Antal kerner: 20-coreChipsættype: Intel Q670Clock-frekvens: 1.3 GHz (P-kerne) / 0.9 GHz (E-kerne)CPU: Intel Core i7 (14. Gen) i7-14700TMaks. antal CPU'er: 1Max Turbo Speed: 5.2 GHz (P-kerne) / 3.7 GHz (E-kerne)CachehukommelseCache pr. processor: 33 MBInstalleret størrelse: 33 MBRAMEffektiv hukommelseshastighed: 5600 MT/sEgenskaber: Dobbelt kanal hukommelses arkitekturHoldere: 2 (Total) / 1 (ubrugt)Installeret størrelse: 16 GB (installeret) / 64 GB (maks.)Konfigureringsegenskaber: 1 x 16 GBModel: SO DIMM 262...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Stationære PCer
Vægt: 3.72g
EAN: 0198153558292
Varenr.: 2125546
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD Tiny Core i7 I7-14700T 16GB 1TB Intel UHD Graphics 770 Windows 11 Pro
9.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Tiny - Core i7-14700T, 16 GB, 1 TB SSD, Windows 11 Pro
-13%9.319 kr
Før 10.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK9.091 kr9.091 krKøb
2CompuMail DK9.092 kr9.092 krKøb
3Boligcenter DK9.299 kr9.299 krKøb
4Ultrashop9.299 kr9.299 krKøb
5Vivas DK9.319 kr9.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support i 116 dage. Laveste pris i perioden er 7.369 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 9.307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.921 kr.

Den nuværende pris på 9.091 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD - Lille Core i7 i7-14700T / op til 5.2 GHz - vPro Enterprise - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: engelsk - Europa - sort - Lenovo TopSeller - med 3 Years Lenovo Onsite Support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20269.091 kr208 kr (2%)
25. maj 20269.299 kr8 kr (0%)
24. maj 20269.307 kr8 kr (0%)
23. maj 20269.299 kr860 kr (10%)
21. maj 20268.439 kr17 kr (0%)
20. maj 20268.422 kr272 kr (3%)
19. maj 20268.150 kr118 kr (1%)
18. maj 20268.032 kr262 kr (3%)
17. maj 20268.294 kr144 kr (2%)
16. maj 20268.438 kr406 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret