Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - 180° hængsel - AMD Ryzen 5 - 7535HS / op til 4,55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordic - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen)

LenovoEAN: 0198158584685
Pris fra 5.624 krtil 9.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.595 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - 180° hængsel - AMD Ryzen 5 - 7535HS / op til 4,55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordic - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5624 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkbook 16 G7 Amd Ryzen 5 16gb 512gb 16 tommer
5.624 kr
Til butik
Lenovo Thinkbook 16 G7 Amd Ryzen 5 16gb 512gb 16 tommer billede

Produktinformation

Rummelig 16 tommer 16:10 WUXGA IPS-skærm med antirefleksbelægning, 300 cd/m² Ryzen 5 7535HS med 16 GB DDR5 og PCIe 4.0 SSD sikrer hurtige arbejdsgange Full HD IR-kamera med privatlukker og to mikrofoner til klare opkald Sikkerhed i erhvervsklasse med TPM 2.0 og Windows Hello beskytter data Fleksibel tilslutning med USB4 PD, HDMI 2.1, SD-kortlæser og RJ45...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: 21MW0081MX
EAN: 0198158584685
Varenr.: 5020074645
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 7535HS 16GB 512GB AMD Radeon 660M Windows 11 Pro
6.374 kr
Til butik
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 7535HS 16GB 512GB AMD Radeon 660M Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 5 - 7535HS / op til 4.55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polar-grå - kbd: Nordisk - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 21MW0081MX
EAN: 0198158584685
Varenr.: 1004083840
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - 180° hængsel - AMD Ryzen 5 - 7535HS / op til 4,55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordic - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen)
6.627 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW 16 1920 x 1200 (WUXGA) 7535HS 16GB 512GB AMD Radeon 660M Windows 11 Pro
7.379 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkBook 16 G7 - 16" WUXGA, Ryzen 5 7535HS, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Pro
-11%9.199 kr
Før 10.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkBook 16 G7 - 16" WUXGA, Ryzen 5 7535HS, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Pro
-11%9.219 kr
Før 10.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - 180° hængsel - AMD Ryzen 5 - 7535HS / op til 4,55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordic - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - 180° hængsel - AMD Ryzen 5 - 7535HS / op til 4,55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordic - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK5.624 kr5.710,25 krKøb
2CompuMail DK6.374 kr6.374 krKøb
3CS MEGASTORE DK6.627 kr6.627 krKøb
4Ultrashop7.379 kr7.379 krKøb
5Boligcenter DK9.199 kr9.199 krKøb
6Vivas DK9.219 kr9.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - 180° hængsel - AMD Ryzen 5 - 7535HS / op til 4,55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordic - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen)

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - 180° hængsel - AMD Ryzen 5 - 7535HS / op til 4,55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordic - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen) i 82 dage. Laveste pris i perioden er 5.624 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 6.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.062 kr.

Den nuværende pris på 5.624 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - 180° hængsel - AMD Ryzen 5 - 7535HS / op til 4,55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordic - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - 180° hængsel - AMD Ryzen 5 - 7535HS / op til 4,55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordic - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 20265.624 kr875 kr (13%)
14. mar. 20266.499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret