Gå til hovedindhold

Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11

LenovoMobiltelefon – tilbehørEAN: 0197532317277
Pris fra 76 krtil 179 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56 kr 14. maj

Sammenlign priser på Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11
76 kr
Til butik
Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11 billede

Produktinformation

Lenovo - Flipomslag til tablet - for Tab M11

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: ZG38C05461
EAN: 0197532317277
Varenr.: 1001821391
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Folio Case for Tab M11 (Grey)
77 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo Folio-etui til Tab M11, grå
122 kr
Til butik
Lenovo Folio-etui til Tab M11, grå billede

Produktinformation

Beskytter din tablet mod stød og slag overalt. Den drejelige skærmbeskyttelse fungerer også som støtte, så tabletten kan holdes oprejst på skrivebordet. Mål 259 x 188 x 15 mm, vægt 350 gram. Beskytter tabletten mod stød og slag overalt. Den drejelige skærmbeskytter fungerer også som støtte, så tabletten kan holdes oprejst på skrivebordet. Mål 259 x 188 x 15 mm, vægt 350 gram. Sammenklappeligt cover, Plads til en pen i etuiet, Til Tab M11, Grå, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Lenovo-tablets
EAN: 0197532317277
Varenr.: D18527
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo - Flipomslag til tablet - for Tab M11
138 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11
139 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet etui med stander Lenovo Tab M11 - sort
-52%159 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet etui med stander Lenovo Tab M11 - sort
-49%179 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK76 kr76 krKøb
2Proshop DK77 kr116 krKøb
3Teknikproffset DK122 kr181 krKøb
4CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
5Ultrashop139 kr139 krKøb
6Boligcenter DK159 kr159 krKøb
7Vivas DK179 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 243 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er 49% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Lenovo Tablet PC beskyttelsestaske Sort Lenovo Tab M11 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202676 kr2 kr (3%)
22. maj 202674 kr4 kr (6%)
21. maj 202670 kr14 kr (25%)
14. maj 202656 kr30 kr (35%)
13. maj 202686 kr8 kr (9%)
12. maj 202694 kr17 kr (22%)
24. apr. 202677 kr17 kr (18%)
11. apr. 202694 kr15 kr (14%)
10. apr. 2026109 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026110 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret