Gå til hovedindhold

Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå

LenovoTabletcomputereEAN: 0198154671082
Pris fra 1.299 krtil 1.699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.160 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lenovo Tab ZAEJ 10.1" 64GB 4GB Grå
1.299 kr
Til butik
Lenovo Tab ZAEJ 10.1" 64GB 4GB Grå billede

Produktinformation

Lenovo Tab ZAEJ 10.1" 64GB 4GB GråE-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Tablets
EAN: 0198154671082
Varenr.: Lenovo Tab ZAEJ 64
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå
1.399 kr
Til butik
Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå billede

Produktinformation

Elegant design helt i metal for komfort og stil 10,1″ FHD-skærm med TÜV-certificeret øjenpleje MediaTek Helio G85-processor til problemfri multitasking Batterilevetid hele dagen med en kapacitet på 5100 mAh Forvandles til en digital fotoramme under opladning Opdateringer til Android 16 og sikkerhedsopdateringer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Android-tablets
Artikel nr.: ZAEJ0004SE
EAN: 0198154671082
Varenr.: 5020036541
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Tab ZAEJ 10.1 64GB 4GB
1.489 kr
Til butik
Lenovo Tab ZAEJ 10.1 64GB 4GB billede

Produktinformation

Lenovo Tab ZAEJ 101 64GB 4GB Gr Udforsk verden med Lenovo Tab ZAEJ 101, en kraftfuld tablet designet til både underholdning og produktivitet. Med 64GB intern lagring og 4GB RAM får du en hurtig og responsiv oplevelse, uanset om du streamer film, spiller s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 0198154671082
Varenr.: 89412
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Tab 64GB LTE - Luna Grey
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk1.299 kr1.299 krKøb
2Dustin DK1.399 kr1.485,25 krKøb
3Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb
4Proshop DK1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.091 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.225 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Lenovo Tab 4g 4gb 10.1 tommer Mediatek 64gb Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.299 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.298 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.299 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.298 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.290 kr80 kr (7%)
14. maj 20261.210 kr43 kr (3%)
6. maj 20261.253 kr72 kr (6%)
3. maj 20261.181 kr9 kr (1%)
1. maj 20261.190 kr9 kr (1%)
29. apr. 20261.199 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret