Gå til hovedindhold

Lenovo Slim DVD Burner DB65 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for ThinkPad L14 Gen 4 21H6

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0887942617547
Pris fra 232 krtil 329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Lenovo Slim DVD Burner DB65 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for ThinkPad L14 Gen 4 21H6 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Slim DVD Burner DB65 DVD±RW (±R DL) drev
232 kr
Til butik
Lenovo Slim DVD Burner DB65 DVD±RW (±R DL) drev billede

Produktinformation

Lenovo Slim DVD Burner DB65 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for ThinkPad L14 Gen 4 21H6

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 888015471
EAN: 0887942617547
Varenr.: 991356005
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Slim DVD Burner DB65 - DVD±RW (±R DL) drive - USB 2.0 - external - DVD-RW (Brænder) - USB 2.0 - Sort
247 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Slim DVD Burner DB65 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for ThinkPad L14 Gen 4 21H6
279 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Eksternt DVD-drev Lenovo Slim DVD Burner DB65, USB 2.0, sort
289 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eksternt DVD-drev Lenovo Slim DVD Burner DB65, USB 2.0, sort
309 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Slim DVD Burner DB65 DVD±RW (±R DL) drev
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Slim DVD Burner DB65 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for ThinkPad L14 Gen 4 21H6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Slim DVD Burner DB65 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for ThinkPad L14 Gen 4 21H6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK232 kr232 krKøb
2Proshop DK247 kr286 krKøb
3CS MEGASTORE DK279 kr318 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Vivas DK309 kr378 krKøb
6Ultrashop329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Slim DVD Burner DB65 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for ThinkPad L14 Gen 4 21H6

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Slim DVD Burner DB65 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for ThinkPad L14 Gen 4 21H6 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 242 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Lenovo Slim DVD Burner DB65 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for ThinkPad L14 Gen 4 21H6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Lenovo Slim DVD Burner DB65 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB 2.0 - ekstern - sort - for ThinkPad L14 Gen 4 21H6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026232 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026230 kr5 kr (2%)
14. mar. 2026225 kr4 kr (2%)
13. mar. 2026229 kr2 kr (1%)
19. feb. 2026231 kr3 kr (1%)
18. feb. 2026234 kr3 kr (1%)
17. feb. 2026237 kr6 kr (3%)
16. feb. 2026231 kr22 kr (11%)
15. feb. 2026209 kr22 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret