Gå til hovedindhold

Lenovo - Tastatur - self-charging - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse

LenovoTastaturerEAN: 0195892118176
Pris fra 615 krtil 625 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 586 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Lenovo - Tastatur - self-charging - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 615 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Self-Charging Tastatur Pressestempel Trådløs Nordisk
615 kr
Til butik
Lenovo Self-Charging Tastatur Pressestempel Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

Lenovo - Tastatur - selvopladning - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4Y41R69495
EAN: 0195892118176
Varenr.: 1003535854
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Self-Charging - keyboard - QWERTY - Nordic - black Input Device - Tastatur - Nordisk - Sort
624 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Selvopladeligt Tastatur Trådløs Nordisk
624 kr
Til butik
Lenovo Selvopladeligt Tastatur Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

Selvopladende solcelledesign oplader tastaturet med omgivende lys Bluetooth 5.1 forbinder og lader dig skifte mellem tre enheder Fuld størrelse, 109-tasters layout med numerisk tastatur til effektiv indtastning Plunger-taster vurderet til 10 millioner tastetryk for langvarig brug 95 % genanvendt plast fra forbrugerprodukter, USB-C-port til backup-strøm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tastaturkits
Artikel nr.: 4Y41R69495
EAN: 0195892118176
Varenr.: 5020068601
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo - Tastatur - self-charging - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse
625 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo - Tastatur - self-charging - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo - Tastatur - self-charging - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK615 kr615 krKøb
2Proshop DK624 kr663 krKøb
3Dustin DK624 kr710,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK625 kr664 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo - Tastatur - self-charging - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse

PriceData har fulgt prisen på Lenovo - Tastatur - self-charging - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse i 173 dage. Laveste pris i perioden er 586 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 736 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 622 kr.

Den nuværende pris på 615 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Lenovo - Tastatur - self-charging - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Lenovo - Tastatur - self-charging - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026615 kr1 kr (0%)
29. maj 2026614 kr2 kr (0%)
28. maj 2026616 kr1 kr (0%)
27. maj 2026615 kr3 kr (0%)
26. maj 2026612 kr2 kr (0%)
24. maj 2026614 kr3 kr (0%)
23. maj 2026611 kr3 kr (0%)
22. maj 2026614 kr5 kr (1%)
17. maj 2026609 kr5 kr (1%)
14. maj 2026614 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret