Gå til hovedindhold

Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - full size - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse

LenovoTastaturerEAN: 0195892115908
Pris fra 244 krtil 319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - full size - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 244 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Preferred Pro II Tastatur Pressestempel Kablet Nordisk
244 kr
Til butik
Lenovo Preferred Pro II Tastatur Pressestempel Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - full size - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4Y41R64620
EAN: 0195892115908
Varenr.: 1003293536
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - Kazakhstan - Sort
247 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - full size - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse
259 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur Lenovo Preferred Pro II kablet, full-size, nordisk
-16%269 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur Lenovo Preferred Pro II kablet, full-size, nordisk
-15%289 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Preferred Pro II Tastatur Pressestempel Kablet Nordisk
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - full size - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - full size - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK244 kr244 krKøb
2Proshop DK247 kr286 krKøb
3CS MEGASTORE DK259 kr298 krKøb
4Boligcenter DK269 kr269 krKøb
5Vivas DK289 kr358 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - full size - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - full size - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse i 97 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 244 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - full size - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Lenovo Preferred Pro II - Tastatur - full size - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026244 kr20 kr (9%)
22. apr. 2026224 kr5 kr (2%)
26. feb. 2026229 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret