Gå til hovedindhold

Lenovo Legion Rygsæk 17" Polyester Genbrugt PET Sort

LenovoKufferter og taskerEAN: 0195713403931
Pris fra 390 krtil 779 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 389 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo Legion Rygsæk 17" Polyester Genbrugt PET Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Legion Rygsæk 17" Polyester Genbrugt PET Sort
390 kr
Til butik
Lenovo Legion Rygsæk 17" Polyester Genbrugt PET Sort billede

Produktinformation

Lenovo Legion Active Gaming - Rygsæk til notebook - 17" - sort - for IdeaPad 3 14; 5 Pro 14; S340-14; ThinkBook 14s Yoga G2 IAP; ThinkCentre M75t Gen 2

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: GX41C86982
EAN: 0195713403931
Varenr.: 999350578
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computerrygsæk Lenovo Legion Active 17" - sort
449 kr
Til butik
Computerrygsæk Lenovo Legion Active 17" - sort billede

Produktinformation

Fordele ved computerrygsæk til bærbarLenovo Legion Active er en stilren og funktionel rygsæk til dig, der vil transportere din bærbare computer sikkert og organiseret i hverdagen. Med plads til skærme op til 17" og et monokromatisk, sort design passer den ind både på studiet, kontoret og på farten. De justerbare skulderremme og bærehåndtaget gør den nem at tage med overalt.Design og anvendelseRygsækken er fremstillet af genanvendt PET og kombinerer et moderne, diskret udtryk med praktiske lommer foran, så dine daglige essentials er lige ved hånden. Den universelle pasform gør den velegnet til forskellige laptopmærker, og den lodrette rem på fronten giver et markant, funktionelt look. Med en vægt på 1,15 kg er den robust uden at føles tung på ryggen.Type: Rygsæk til computerFarve: SortMaks. skærmstørrelse: 43,2 cm (17")Materiale: Genanvendt PETBærehåndtag: JaSkulderstropper: JaKompatibilitet: UniversalMål (H × B × D): 46 × 31 × 19 cmVægt: 1,15 kgAntal: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computertasker
Vægt: 5.8g
EAN: 0195713403931
Varenr.: 1892225
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computerrygsæk Lenovo Legion Active 17" - sort
469 kr
Til butik
Computerrygsæk Lenovo Legion Active 17" - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computertasker
Vægt: 5.8g
EAN: 0195713403931
Varenr.: 1892225
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Legion Active Gaming
567 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Legion Active Gaming Backpack
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Legion Rygsæk 17" Polyester Genbrugt PET Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Legion Rygsæk 17" Polyester Genbrugt PET Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK390 kr390 krKøb
2Boligcenter DK449 kr449 krKøb
3Vivas DK469 kr548 krKøb
4Proshop DK567 kr606 krKøb
5Ultrashop779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Legion Rygsæk 17" Polyester Genbrugt PET Sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Legion Rygsæk 17" Polyester Genbrugt PET Sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 390 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 567 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 501 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Lenovo Legion Rygsæk 17" Polyester Genbrugt PET Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Lenovo Legion Rygsæk 17" Polyester Genbrugt PET Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026390 kr59 kr (13%)
5. maj 2026449 kr28 kr (6%)
24. apr. 2026477 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026478 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026477 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026478 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026477 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026478 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026477 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026478 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret