Gå til hovedindhold

Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - sort, gennemsigtig - detailsalg

LenovoMus og trackballsEAN: 0195892102519
Pris fra 205 krtil 269 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 184 kr 19. maj

Sammenlign priser på Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - sort, gennemsigtig - detailsalg og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Legion M410 Trådløs Kablet Sort Transparent
205 kr
Til butik
Lenovo Legion M410 Trådløs Kablet Sort Transparent billede

Produktinformation

Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - USB, 2.4 GHz - sort, gennemsigtig - detailsalg

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: GY51P83012
EAN: 0195892102519
Varenr.: 1002315421
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - sort, gennemsigtig - detailsalg
208 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Lenovo Legion M410 - trådløs og kablet - sort/transparent
-21%229 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming mus Lenovo Legion M410 - trådløs og kablet - sort/transparent billede

Produktinformation

Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - USB, 2.4 GHz - sort, gennemsigtig - detailsalgGenereltBredde: 3.9 cmDybde: 12.779 cmEnhedstype: MusFarve: Sort, gennemsigtigGaming: JaHøjde: 6.5 cmOversigt: Højre- og venstrehåndetVægt: 100 gIndgangsudstyrAntal knapper: 6Bevægelsesopløsning: 16000 dpiEgenskaber: 5 DPI-niveauer2 RGB-zonerNVIDIA ReflexPAW3335 sensorForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletGrænseflade: USB, 2.4 GHzKabellængde: 1.8 mPræstation: 400 ips sporingshastighedEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x USBDiverseOverensstemmelsesstandarder: VCCIEMCCECUN38.3IEC 62471VOCNRCANsDoCIC IDPakketype: DetailsalgUdstyr inkluderet: USB-C til USB-A kabel (1,8 m)Programmer / SystemkravOS nødvendig: Windows 10 eller senereMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 8.2 cmDybde ved forsendelse: 4.3 cmHøjde ved forsendelse: 13 cmVægt ved forsendelse: 160 g<...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.2g
EAN: 0195892102519
Varenr.: 1858023
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Legion M410 Wireless RGB - Mus - 6 knapper - Sort med RGB lys
234 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Lenovo Legion M410 - trådløs og kablet - sort/transparent
-19%249 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo Legion M410 Wireless RGB Gaming Mouse – en
266 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Legion M410 Trådløs Kablet Sort Transparent
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - sort, gennemsigtig - detailsalg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - sort, gennemsigtig - detailsalg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK205 kr205 krKøb
2CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb
3Boligcenter DK229 kr229 krKøb
4Proshop DK234 kr273 krKøb
5Vivas DK249 kr318 krKøb
6Teknikproffset DK266 kr315 krKøb
7Ultrashop269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - sort, gennemsigtig - detailsalg

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - sort, gennemsigtig - detailsalg i 181 dage. Laveste pris i perioden er 170 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - sort, gennemsigtig - detailsalg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Lenovo Legion M410 - Mus - højre- og venstrehåndet - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB - sort, gennemsigtig - detailsalg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026205 kr3 kr (1%)
1. jun. 2026208 kr1 kr (0%)
30. maj 2026209 kr4 kr (2%)
29. maj 2026213 kr4 kr (2%)
27. maj 2026209 kr3 kr (1%)
26. maj 2026206 kr7 kr (3%)
25. maj 2026213 kr4 kr (2%)
24. maj 2026209 kr3 kr (1%)
23. maj 2026212 kr2 kr (1%)
22. maj 2026210 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret