Gå til hovedindhold

Lenovo KB331U - keyboard - multi device - QWERTY - US International - luna grey Input Device - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå

LenovoTastaturerEAN: 0197530415258
Pris fra 446 krtil 519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 395 kr 29. maj

Sammenlign priser på Lenovo KB331U - keyboard - multi device - QWERTY - US International - luna grey Input Device - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 446 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo KB331U Tastatur Trådløs Kablet US International
446 kr
Til butik
Lenovo KB331U Tastatur Trådløs Kablet US International billede

Produktinformation

Lenovo KB331U - Tastatur - multienhed - trådløs - USB-C, Bluetooth - QWERTY - US International - luna-grå

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: ZG38C05820
EAN: 0197530415258
Varenr.: 1003772703
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo KB331U - keyboard - multi device - QWERTY - US International - luna grey Input Device - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå
449 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo KB331U - Tastatur - multienhed - trådløs - USB-C, Bluetooth - QWERTY - US International - luna-grå
454 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo KB331U trådløst/kablet tastatur - US International, luna-grå
-8%479 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo KB331U trådløst/kablet tastatur - US International, luna-grå
-7%499 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo KB331U Tastatur Trådløs Kablet US International
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo KB331U - keyboard - multi device - QWERTY - US International - luna grey Input Device - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo KB331U - keyboard - multi device - QWERTY - US International - luna grey Input Device - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK446 kr446 krKøb
2Proshop DK449 kr488 krKøb
3CS MEGASTORE DK454 kr493 krKøb
4Boligcenter DK479 kr479 krKøb
5Vivas DK499 kr568 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo KB331U - keyboard - multi device - QWERTY - US International - luna grey Input Device - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo KB331U - keyboard - multi device - QWERTY - US International - luna grey Input Device - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå i 173 dage. Laveste pris i perioden er 395 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 556 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 464 kr.

Den nuværende pris på 446 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Lenovo KB331U - keyboard - multi device - QWERTY - US International - luna grey Input Device - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Lenovo KB331U - keyboard - multi device - QWERTY - US International - luna grey Input Device - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026446 kr1 kr (0%)
30. maj 2026447 kr52 kr (13%)
29. maj 2026395 kr52 kr (12%)
27. maj 2026447 kr18 kr (4%)
25. maj 2026429 kr8 kr (2%)
24. maj 2026421 kr4 kr (1%)
23. maj 2026425 kr8 kr (2%)
22. maj 2026417 kr8 kr (2%)
21. maj 2026409 kr4 kr (1%)
19. maj 2026413 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret