Gå til hovedindhold

Lenovo - hard drive - 600 GB - SAS 12Gb/s - 600GB - Harddisk - 7XB7A00025 - SAS3 - 2.5"

LenovoHarddiskeEAN: 0889488432752
Pris fra 2.608 krtil 4.896 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.288 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.062 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Lenovo - hard drive - 600 GB - SAS 12Gb/s - 600GB - Harddisk - 7XB7A00025 - SAS3 - 2.5" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2608 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Harddisk 600GB 2.5" SAS 3 10000rpm
2.608 kr
Til butik
Lenovo Harddisk 600GB 2.5" SAS 3 10000rpm billede

Produktinformation

Lenovo - Harddisk - 600 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - 10000 rpm - for ThinkAgile MX3330-H Appliance; MX3331-H Certified Node; ThinkSystem SR250 V2; ST250 V2

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 7XB7A00025
EAN: 0889488432752
Varenr.: 992709677
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo 600GB 12G SAS 10K 512n SFF HDD
3.579 kr
Til butik
Lenovo 600GB 12G SAS 10K 512n SFF HDD billede

Produktinformation

Lenovo 600GB 12G SAS 10K 512n SFF HDD (Varenummer: 7XB7A00025) Forøg din datalagringskapacitet med den pålidelige Lenovo 600GB 12G SAS 10K 512n SFF HDD. Designet til at levere høj ydeevne, giver denne harddisk en imponerende rotationshastighed på 10.000 R...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Forside
EAN: 0889488432752
Varenr.: 8246
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Harddisk 2.5 tommer 10000r/min Sas Hdd
4.449 kr
Til butik
Lenovo Harddisk 2.5 tommer 10000r/min Sas Hdd billede

Produktinformation

600 GB kapacitet giver afbalanceret lagerkapacitet til serverbelastninger 2,5" formfaktor sparer rackplads og passer i moderne drevbakker 10 000 rpm spindelhastighed leverer ensartet serverydelse 12 Gbit/s SAS-grænseflade muliggør hurtig dataadgang med lav latenstid Hot-swap-design og 5 V-drift forenkler vedligeholdelse og sparer strøm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Harddiske
Artikel nr.: 7XB7A00025
EAN: 0889488432752
Varenr.: 5011043217
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo - hard drive - 600 GB - SAS 12Gb/s - 600GB - Harddisk - 7XB7A00025 - SAS3 - 2.5"
4.896 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo - hard drive - 600 GB - SAS 12Gb/s - 600GB - Harddisk - 7XB7A00025 - SAS3 - 2.5" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo - hard drive - 600 GB - SAS 12Gb/s - 600GB - Harddisk - 7XB7A00025 - SAS3 - 2.5" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.608 kr2.608 krKøb
2Ultrashop3.579 kr3.579 krKøb
3Dustin DK4.449 kr4.535,25 krKøb
4Proshop DK4.896 kr4.896 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo - hard drive - 600 GB - SAS 12Gb/s - 600GB - Harddisk - 7XB7A00025 - SAS3 - 2.5"

PriceData har fulgt prisen på Lenovo - hard drive - 600 GB - SAS 12Gb/s - 600GB - Harddisk - 7XB7A00025 - SAS3 - 2.5" i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.933 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 4.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.601 kr.

Den nuværende pris på 2.608 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Lenovo - hard drive - 600 GB - SAS 12Gb/s - 600GB - Harddisk - 7XB7A00025 - SAS3 - 2.5". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Lenovo - hard drive - 600 GB - SAS 12Gb/s - 600GB - Harddisk - 7XB7A00025 - SAS3 - 2.5" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.608 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.612 kr967 kr (27%)
19. maj 20263.579 kr870 kr (20%)
18. maj 20264.449 kr870 kr (24%)
6. maj 20263.579 kr1.413 kr (65%)
4. maj 20262.166 kr51 kr (2%)
3. maj 20262.115 kr49 kr (2%)
2. maj 20262.066 kr1.513 kr (42%)
30. apr. 20263.579 kr1.517 kr (74%)
29. apr. 20262.062 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret