Gå til hovedindhold

Lenovo Casual Toploader T210 - Bæretaske til notebook - 15.6 - charcoal black - for IdeaPad 1 14 S340-14 ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkPad T14s Gen 3 X1 Nano Gen 2 V15 IML

LenovoKufferter og taskerEAN: 0191999722100
Pris fra 107 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo Casual Toploader T210 - Bæretaske til notebook - 15.6 - charcoal black - for IdeaPad 1 14 S340-14 ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkPad T14s Gen 3 X1 Nano Gen 2 V15 IML og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Casual Toploader T210 - Bæretaske til notebook - 15.6 - charcoal black - for IdeaPad 1 14 S340-14 ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkPad T14s Gen 3 X1 Nano Gen 2 V15 IML
107 kr
Til butik
Lenovo Casual Toploader T210 - Bæretaske til notebook - 15.6 - charcoal black - for IdeaPad 1 14  S340-14  ThinkCentre M75t Gen 2  ThinkPad T14s Gen 3  X1 Nano Gen 2  V15 IML billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Diverse tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: GX40Q17229
EAN: 0191999722100
Varenr.: 4727076
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Bæretaske 15.6" Sort
112 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Casual Toploader T210 Laptop Case 15.6"
112 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Casual Toploader T210 39,6 Cm (15.6 tommer) Toploader Taske Sort 15.6 tommer Stof Sort
124 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computertaske Lenovo Casual Toploader T210 15,6? - sort
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Bæretaske 15.6 Sort
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computertaske Lenovo Casual Toploader T210 15,6? - sort
-11%169 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Casual Toploader T210 - Bæretaske til notebook - 15.6 - charcoal black - for IdeaPad 1 14 S340-14 ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkPad T14s Gen 3 X1 Nano Gen 2 V15 IML koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Casual Toploader T210 - Bæretaske til notebook - 15.6 - charcoal black - for IdeaPad 1 14 S340-14 ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkPad T14s Gen 3 X1 Nano Gen 2 V15 IML koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
2CompuMail DK112 kr112 krKøb
3Proshop DK112 kr151 krKøb
4Dustin DK124 kr210,25 krKøb
5Boligcenter DK149 kr149 krKøb
6Ultrashop159 kr159 krKøb
7Vivas DK169 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Casual Toploader T210 - Bæretaske til notebook - 15.6 - charcoal black - for IdeaPad 1 14 S340-14 ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkPad T14s Gen 3 X1 Nano Gen 2 V15 IML

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Casual Toploader T210 - Bæretaske til notebook - 15.6 - charcoal black - for IdeaPad 1 14 S340-14 ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkPad T14s Gen 3 X1 Nano Gen 2 V15 IML i 182 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Lenovo Casual Toploader T210 - Bæretaske til notebook - 15.6 - charcoal black - for IdeaPad 1 14 S340-14 ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkPad T14s Gen 3 X1 Nano Gen 2 V15 IML. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Lenovo Casual Toploader T210 - Bæretaske til notebook - 15.6 - charcoal black - for IdeaPad 1 14 S340-14 ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkPad T14s Gen 3 X1 Nano Gen 2 V15 IML de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026107 kr3 kr (3%)
30. maj 2026110 kr2 kr (2%)
24. maj 2026112 kr2 kr (2%)
22. maj 2026114 kr2 kr (2%)
11. mar. 2026112 kr1 kr (1%)
7. mar. 2026113 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026112 kr8 kr (7%)
2. mar. 2026120 kr8 kr (7%)
28. feb. 2026112 kr4 kr (3%)
27. feb. 2026116 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret