Gå til hovedindhold

Lenovo Beskyttelsescover Grå Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1

LenovoEAN: 0198155911187
Pris fra 115 krtil 204 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Lenovo Beskyttelsescover Grå Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Beskyttelsescover Grå Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1
115 kr
Til butik
Lenovo Beskyttelsescover Grå Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1 billede

Produktinformation

Lenovo - Flipomslag til tablet - polyurethan - luna-grå - for Tab K9 ZAF2, ZAF3; Tab One ZAF0, ZAF1

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: ZG38C06913
EAN: 0198155911187
Varenr.: 1003398925
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Folio Case Lenovo Tab One Grå
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo Folio Case Lenovo Tab One Grå billede

Produktinformation

Fuld dækning beskytter din tablet mod stød og ridser Slankt 14,6 mm design og vægt på 240 g til nem daglig transport Sammenklappeligt folio-cover, der kan bruges som stander til håndfri visning Præcise udskæringer giver fuld adgang til porte og kamera Holdbart PU-plast, REACH- og RoHS-kompatibel, 2 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Covers
Artikel nr.: ZG38C06913
EAN: 0198155911187
Varenr.: 5020087672
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo Folio case for Tab One Lenovo
204 kr
Til butik
Lenovo Folio case for Tab One Lenovo billede

Produktinformation

Lenovo Folio case for Tab One, Lenovo Folio Case för Tab One är ett stilrent och praktiskt fodral som erbjuder både skydd och funktionalitet. Utrustat med en smart sömnfunktion väcks och släcks automatiskt skärmen när du öppnat eller stänger locket – perfekt för att spara energi. Skydda din Lenovo Tab One med stil och funktion, Ge din surfplatta komplett skydd mot vardagens stötar, repor och slitage – utan att tumma på användarvänligheten. Det här fodralet omsluter din Lenovo Tab One på alla sidor och håller den säker var du än är. Smidig design för flexibel användning, Med det smarta folio-stativet kan du enkelt växla mellan ett praktiskt läge för att titta på filmer, läsa eller videochatta – och ett skyddande läge där din surfplatta ligger säkert inpackad. Full kontroll utan att ta av fodralet, Alla knappar och portar är precis där du behöver dem, för enkel åtkomst utan krångel. Du kan ladda, justera volymen eller ansluta tillbehör utan att behöva ta av fodralet. Sparar energi med smart sömnfunktion, Fodralet är utrustat med en praktisk sleep/wake-funktion som automatiskt väcker eller släcker skärmen när du öppnar eller stänger locket – så att batteriet räcker längre och din Lenovo Tab One alltid är redo när du är det. Min temperatur: 0 °C, Färg: Luna gray, Standarder som foljs: RoHS, REACH, Import Höjd: 20, Rekommenderad anvandning: För surfplatta, Designat for: Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1, Egenskaper: Sleep/wake function, Skydd: Slitstarkt, stöttålig, nötningsbeständig, Skyddsfunktioner: Ställfunktion, Djup: 1.46 cm, Bredd: 13.27 cm, Vikt: 240 g, Fodraltyp: Vikbart fodral, Import Djup: 170, Import Bredd: 239, Oppen typ: Sida, Typ: Skydd, Max temperatur: 40 °C, Import produktmaterial: Polyuretan, Hojd: 21.29 cm, Material: Polyuretan, Import Farg Lev: Grå.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tablet beskyttelse
EAN: 0198155911187
Varenr.: D45895

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Beskyttelsescover Grå Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Beskyttelsescover Grå Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK115 kr115 krKøb
2Dustin DK156 kr242,25 krKøb
3Teknikproffset DK204 kr253 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Beskyttelsescover Grå Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Beskyttelsescover Grå Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1 i 141 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Lenovo Beskyttelsescover Grå Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Lenovo Beskyttelsescover Grå Lenovo Tab K9 ZAF2, ZAF3 ¦ Lenovo Tab One ZAF0, ZAF1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026115 kr1 kr (1%)
30. maj 2026116 kr40 kr (26%)
29. maj 2026156 kr40 kr (34%)
24. maj 2026116 kr3 kr (3%)
22. maj 2026119 kr37 kr (24%)
22. apr. 2026156 kr13 kr (8%)
16. apr. 2026169 kr13 kr (8%)
15. apr. 2026156 kr13 kr (8%)
13. apr. 2026169 kr13 kr (8%)
11. apr. 2026156 kr13 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret