Gå til hovedindhold

Lenovo 540 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - sand - Mus - Optisk - 4 knapper - Beige

LenovoMus og trackballsEAN: 0195892016274
Pris fra 103 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Lenovo 540 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - sand - Mus - Optisk - 4 knapper - Beige og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo 540 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - sand - Mus - Optisk - 4 knapper - Beige
103 kr
Til butik
Lenovo 540 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - sand - Mus - Optisk - 4 knapper - Beige billede

Produktinformation

Mus, højre- og venstrehåndet, optisk, 4 knapper, trådløs, 2.4 GHz, trådløs modtager (USB), sand, brun kasse, CRU

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Mus
Artikel nr.: GY51D20873
EAN: 0195892016274
Varenr.: 3186718
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo 530 Wireless Mouse Optisk Trådløs Beige
115 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Lenovo 540 - optisk, 2,4 GHz, 2.400 DPI, ambidextrous (sand)
-14%179 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs mus Lenovo 540 - optisk, 2,4 GHz, 2.400 DPI, ambidextrous (sand) billede

Produktinformation

Fordele ved trådløs mus til kontorLenovo 540 er en elegant og pålidelig kontormus til dig, der vil arbejde effektivt uden kabler. Den ambidextrous formfaktor gør den behagelig for både højre- og venstrehåndede, mens det monokrome sandfarvede design passer diskret ind på skrivebordet. Den optiske sensor leverer præcis styring op til 2.400 DPI, så du nemt skifter mellem fin kontrol og hurtig navigation.Praktisk og problemfri hverdagMusen kører via RF 2,4 GHz med den medfølgende USB-C nano-modtager, så du får stabil forbindelse til din computer. Med fire trykknapper, lodret scrollhjul og tre opløsningsniveauer kan du tilpasse arbejdet efter opgaven. Den vejer kun 55 g og er derfor let at have med i tasken. Strømmen kommer fra én AA-batteri med op til 18 måneders levetid.Anvendelse: KontorTilkobling: RF trådløs, 2,4 GHzModtager: USB Type-C, inkluderetSensor: OptiskOpløsning: 2.400 DPI, 3 niveauerKnapper: 4, trykknapper; 1 scrollhjul, lodret rulningFormfaktor: AmbidextrousFarve: Sand, monokromStrømkilde: 1 × AA-batteri (med op til 18 måneders levetid)Dimensioner: H 3,5 cm × B 5,8 cm × D 10,0 cmVægt: 55 gUnderstøttet OS: Windows 11Driftstemperatur: 0 – 40 °C; Relativ luftfugtighed: 20 – 95 %Pakketype: Boks; Antal pr. pakke: 1; Pakkevægte: 132 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.12g
EAN: 0195892016274
Varenr.: 1994251
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Lenovo 540 - optisk, 2,4 GHz, 2.400 DPI, ambidextrous (sand)
-13%199 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo 540 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - sand - Mus - Optisk - 4 knapper - Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo 540 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - sand - Mus - Optisk - 4 knapper - Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK103 kr142 krKøb
2CompuMail DK115 kr115 krKøb
3Boligcenter DK179 kr179 krKøb
4Vivas DK199 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo 540 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - sand - Mus - Optisk - 4 knapper - Beige

PriceData har fulgt prisen på Lenovo 540 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - sand - Mus - Optisk - 4 knapper - Beige i 171 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Lenovo 540 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - sand - Mus - Optisk - 4 knapper - Beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Lenovo 540 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - sand - Mus - Optisk - 4 knapper - Beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. mar. 2026103 kr8 kr (8%)
11. mar. 202695 kr8 kr (8%)
17. feb. 2026103 kr13 kr (14%)
5. feb. 202690 kr13 kr (13%)
20. jan. 2026103 kr1 kr (1%)
14. jan. 2026102 kr2 kr (2%)
4. jan. 2026100 kr2 kr (2%)
13. dec. 2025102 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret