Gå til hovedindhold

Lenco XEMIO-560PK, MP4 afspiller, 8 GB, LCD, 30 g, Lyserød, Hovedtelefoner inkluderet

LencoElektronikEAN: 8711902065173
Pris fra 291 krtil 523 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenco XEMIO-560PK, MP4 afspiller, 8 GB, LCD, 30 g, Lyserød, Hovedtelefoner inkluderet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 291 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lenco - 8GB MP3 MP4-afspiller med 1,8" skærm Pink - XEMIO-560PK
291 kr
Til butik
Lenco - 8GB MP3 MP4-afspiller med 1,8" skærm Pink - XEMIO-560PK billede

Produktinformation

Lenco XEMIO-560PK er en kompakt og farverig MP3/MP4-afspiller, der er skabt specielt til børn. Kabinettet består af holdbart metal og plast, hvilket giver en let og robust afspiller, som er nem for børn at håndtere og tage med på farten. Med sin iøjnefaldende pink farve kombinerer den legesygt design med praktisk funktionalitet.Afspilleren tilbyder 8 GB intern hukommelse, hvilket giver plads til masser af musik, videoer, fotos og e-bøger. Ønsker du mere plads, kan hukommelsen nemt udvides med op til 128 GB via microSD-kortslot, så dit barn altid har underholdningen lige ved hånden.En 1,8-tommer TFT LCD-skærm med 160 x 120 pixel opløsning gør det nemt og behageligt for børn at navigere i og nyde deres indhold. Afspilleren understøtter en række populære formater:De medfølgende in-ear øretelefoner er specielt udviklet til børn og leveres med bløde silikone-hætter i tre forskellige størrelser for optimal komfort og sikkerhed. For at beskytte barnets hørelse vises en volumenadvarsel ved 85 dB, men det er muligt at tilsidesætte advarslen, hvis det ønskes.Lenco XEMIO-560PK har fysiske knapper til tænd/sluk, lydstyrke, navigation, afspil/pause og menu, samt hold/oplås-funktion for at undgå utilsigtede tryk. Den indbyggede mikrofon gør det muligt at optage lyd i WAV-format, og alle optagelser kan overføres til en computer via det medfølgende USB-kabel.Afspilleren er udstyret med et internt genopladeligt Li-ion eller Li-polymer batteri (ca. 180mAh), som oplades via USB. Den har en 3,5 mm hovedtelefonudgang og et USB-stik til nem opladning og dataoverførsel. Alt nødvendig tilbehør, herunder USB-kabel og børnevenlige øretelefoner, følger med.Lenco XEMIO-560PK er den ideelle MP3/MP4-afspiller til børn, der ønsker sikker, brugervenlig og alsidig underholdning med sig overalt. Bestil i dag, og glæd dit barn med en pålidelig multimedieafspiller i pink, hvor både funktion og børnesikring er i fokus.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Underholdning
Artikel nr.: 8711902065173
EAN: 8711902065173
Varenr.: 8711902065173
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco Xemio-560BU - MP3/MP4 player with 8GB memory - Pink - MP3-Afspiller 8 GB
291 kr
Til butik
Lenco Xemio-560BU - MP3/MP4 player with 8GB memory - Pink - MP3-Afspiller 8 GB billede

Produktinformation

MP3/MP4-afspiller Lenco XEMIO-560PK kombinerer 8GB flashhukommelse, en 1.8" farve TFT LCD-skærm og en indbygget mikrofon til stemmeoptagelse i et børnevenligt pink design med poteaftryksdetaljer. Denne kompakte MP4-afspiller er designet til børn og afspiller MP3/MP4-lyd, AMV-video og viser BMP/JPEG-fotos og E-bøger på sin 160 x 120-skærm. Lagerpladsen kan udvides via en microSD (TransFlash) kortlæser, og optagelser kan overføres til en computer med det medfølgende micro-USB-kabel, som også oplader det genopladelige batteri. 8GB intern hukommelse med microSD (TransFlash) kortlæser (op til 64GB) 1.8" farve TFT LCD-skærm (160 x 120) Indbygget højttaler og 3.5 mm hovedtelefonforbindelse Integreret mikrofon med stemmeoptagelsesfunktion Understøtter MP3/MP4-lyd, AMV-video, BMP- og JPEG-billeder Inkluderer ørepropper med 3 par propper i forskellige størrelser og et USB-kabel Brugervenlig medieafspiller til musik, videoer og optagelser, i størrelse og design der passer til børn.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: MP3 Afspiller Stemmeoptager
Artikel nr.: XEMIO-560PK
EAN: 8711902065173
Varenr.: 2975581
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenco 8GB MP3 MP4-afspiller med 1,8" skærm Pink
-23%309 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenco 8GB MP3 MP4-afspiller med 1,8" skærm Pink billede

Produktinformation

Lenco XEMIO-560PK er en MP3/MP4-afspiller designet til børn. Lad dine børn lytte til deres yndlingsmusik med den blå MP3/MP4-afspiller. Både MP3/MP4-afspilleren og ørepropperne er designet med et poteaftryk. Ørepropperne er velegnede til børn og leveres med 3 par hætter i forskellige størrelser. Med en intern hukommelse på 8 GB, der kan udvides op til 128 GB med et micro SD-kortspor, er der masser af plads til fotos, videoer, e-bøger og musik. Alt kan ses på en 1,8"" TFT-farveskærm. Derudover har Xemio-560PK en stemmeoptagelsesfunktion med integreret mikrofon. Du kan overføre disse optagelser til computeren med det medfølgende USB-kabel, som også er egnet til at oplade det interne batteri. MP3/MP4-afspilleren fås i pink og blå.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: MP3-afspillere
EAN: 8711902065173
Varenr.: D23776
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MP3/MP4-afspiller med 8GB hukommelse Pink
-14%319 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco XEMIO-560PK, MP4 afspiller, 8 GB, LCD, 30 g, Lyserød, Hovedtelefoner inkluderet
523 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco XEMIO-560PK, MP4 afspiller, 8 GB, LCD, 30 g, Lyserød, Hovedtelefoner inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco XEMIO-560PK, MP4 afspiller, 8 GB, LCD, 30 g, Lyserød, Hovedtelefoner inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Butik24 DK291 kr330 krKøb
2Proshop DK291 kr330 krKøb
3Teknikproffset DK309 kr358 krKøb
4Estore DK319 kr319 krKøb
5CS MEGASTORE DK523 kr562 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenco XEMIO-560PK, MP4 afspiller, 8 GB, LCD, 30 g, Lyserød, Hovedtelefoner inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Lenco XEMIO-560PK, MP4 afspiller, 8 GB, LCD, 30 g, Lyserød, Hovedtelefoner inkluderet i 175 dage. Laveste pris i perioden er 263 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 301 kr.

Den nuværende pris på 291 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Lenco XEMIO-560PK, MP4 afspiller, 8 GB, LCD, 30 g, Lyserød, Hovedtelefoner inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Lenco XEMIO-560PK, MP4 afspiller, 8 GB, LCD, 30 g, Lyserød, Hovedtelefoner inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026291 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026293 kr1 kr (0%)
31. maj 2026294 kr2 kr (1%)
30. maj 2026296 kr1 kr (0%)
29. maj 2026297 kr1 kr (0%)
28. maj 2026298 kr21 kr (7%)
15. maj 2026319 kr10 kr (3%)
7. apr. 2026329 kr10 kr (3%)
20. mar. 2026319 kr21 kr (7%)
13. mar. 2026298 kr34 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret