Gå til hovedindhold

Lenco MES-415 bærbar DVD/Blu-Ray afspiller Bærbar DVD afspiller 22,9 cm (9") 802 x 480 pixel Sort

LencoElektronikEAN: 8711902041696
Pris fra 1.614 krtil 2.175 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 561 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.613 kr 25. maj

Sammenlign priser på Lenco MES-415 bærbar DVD/Blu-Ray afspiller Bærbar DVD afspiller 22,9 cm (9") 802 x 480 pixel Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1614 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenco MES-415 bærbar DVD/Blu-Ray afspiller Bærbar DVD afspiller 22,9 cm (9") 802 x 480 pixel Sort
1.614 kr
Til butik
Lenco MES-415 bærbar DVD/Blu-Ray afspiller Bærbar DVD afspiller 22,9 cm (9") 802 x 480 pixel Sort billede

Produktinformation

Lenco MES-415. Produkttype: Bærbar DVD afspiller, Produktfarve: Sort. Skærm diagonal: 22,9 cm (9"), Skærmopløsning: 802 x 480 pixel, Skærm: TFT. Tilslutning af hovedtelefoner: 3,5 mm. Understøttede videoformater: M-JPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, Understøttede lydformater: MP3, WMA, Understøttede billedformater: JPEG, MJPEG. Kompatible hukommelseskort: MMC...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Artikel nr.: MES415
EAN: 8711902041696
Varenr.: 1002247159
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco MES-415, Bærbar DVD afspiller, Sort, 22,9 cm (9), 802 x 480 pixel, TFT, 16:9
1.681 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lenco - 9 tommer DVD-dobbeltskærm med beslag og hovedtelefoner Sort - MES-415
1.682 kr
Til butik
Lenco - 9 tommer DVD-dobbeltskærm med beslag og hovedtelefoner Sort - MES-415 billede

Produktinformation

Lenco MES-415 er en brugervenlig og alsidig bærbar dvd-afspiller, perfekt til underholdning i bilen eller på farten. Med to 9-tommers TFT-skærme i høj opløsning (ca. 800x480 pixels) kan flere passagerer samtidig nyde film, musik eller fotos, hvilket gør turen sjovere og mere hyggelig for hele familien.Denne dvd-afspiller giver dig mulighed for at afspille DVD’er samt digitale medier fra USB, SD- og MMC-kort. Den understøtter populære filformater som MP3, WMA, JPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 samt AVI/Xvid, så du kan variere indholdet og tilpasse underholdningen til netop din rejse.Lenco MES-415 er designet med enkel betjening og uden komplicerede knapper, så selv børn let kan bruge den. Der er desuden en børnesikring (child lock), som giver forældre fuld kontrol over brugen – ideelt til rejser med børn på bagsædet.Dvd-afspilleren har et lavt strømforbrug på kun ca. 15 watt under brug og 0,5 watt i standby, så du slipper for at bekymre dig om bilens batteri. Den fungerer med både PAL- og NTSC-systemer og har universal spændingsunderstøttelse (100–240V), hvilket gør den oplagt til både hjemmet og udlandsrejser.Fyld Lenco MES-415 med dine yndlingsfilm, billeder og musikfiler, og gør de lange ture mere behagelige for både børn og voksne. Med de dobbelte skærme, nem opsætning og driftssikre funktioner får familien en solid underholdningsløsning, der forvandler enhver rejse til en fornøjelse. produkter for flere smarte underholdningsløsninger til bil og hjem.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Underholdning
Artikel nr.: 8711902041696
EAN: 8711902041696
Varenr.: 8711902041696
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenco 9 tommer DVD-dobbeltskærm med beslag og hovedtelefoner Sort
-13%1.811 kr
Før 2.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lenco 9 tommer DVD-dobbeltskærm med beslag og hovedtelefoner Sort
2.000 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco MES-415 portable DVD/Blu-Ray player
2.175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco MES-415 bærbar DVD/Blu-Ray afspiller Bærbar DVD afspiller 22,9 cm (9") 802 x 480 pixel Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco MES-415 bærbar DVD/Blu-Ray afspiller Bærbar DVD afspiller 22,9 cm (9") 802 x 480 pixel Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.614 kr1.614 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.681 kr1.681 krKøb
3Butik24 DK1.682 kr1.682 krKøb
4Teknikproffset DK1.811 kr1.870 krKøb
5Elvvs.dk2.000 kr2.000 krKøb
6Proshop DK2.175 kr2.175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenco MES-415 bærbar DVD/Blu-Ray afspiller Bærbar DVD afspiller 22,9 cm (9") 802 x 480 pixel Sort

PriceData har fulgt prisen på Lenco MES-415 bærbar DVD/Blu-Ray afspiller Bærbar DVD afspiller 22,9 cm (9") 802 x 480 pixel Sort i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.613 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.788 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.677 kr.

Den nuværende pris på 1.614 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Lenco MES-415 bærbar DVD/Blu-Ray afspiller Bærbar DVD afspiller 22,9 cm (9") 802 x 480 pixel Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Lenco MES-415 bærbar DVD/Blu-Ray afspiller Bærbar DVD afspiller 22,9 cm (9") 802 x 480 pixel Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.614 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.613 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.614 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.615 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.614 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.613 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.614 kr1 kr (0%)
29. mar. 20261.613 kr175 kr (10%)
13. feb. 20261.788 kr118 kr (7%)
12. feb. 20261.670 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret