Gå til hovedindhold

Lenco DVP-1010BK - Portable 10" DVD-Player with USB - Headphone-suspension bracket - Black

LencoElektronikEAN: 8711902037934
Pris fra 1.246 krtil 1.889 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 643 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.168 kr 29. maj

Sammenlign priser på Lenco DVP-1010BK - Portable 10" DVD-Player with USB - Headphone-suspension bracket - Black og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1246 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenco DVP-1010 Bærbar DVD afspiller Konvertibel 25,4 cm (10") 1024 x 600 pixel Sort
1.246 kr
Til butik
Lenco DVP-1010 Bærbar DVD afspiller Konvertibel 25,4 cm (10") 1024 x 600 pixel Sort billede

Produktinformation

Lenco DVP-1010. Produkttype: Bærbar DVD afspiller, Formfaktor: Konvertibel, Produktfarve: Sort. Skærm diagonal: 25,4 cm (10"), Skærmopløsning: 1024 x 600 pixel, Billedformat: 16:9. Signal/støjforhold: 80 dB. Tilslutning af hovedtelefoner: 3,5 mm. Højttalereffekt: 1 W...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Artikel nr.: DVP1010BK
EAN: 8711902037934
Varenr.: 993162519
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lenco - Bærbar 10" DVD-afspiller med USB -Hovedtelefon-ophængsbeslag Sort - DVP-1010BK
1.253 kr
Til butik
Lenco - Bærbar 10" DVD-afspiller med USB -Hovedtelefon-ophængsbeslag Sort - DVP-1010BK billede

Produktinformation

Leder du efter den perfekte rejsemakker til familieturen i bil eller tog? Lenco DVP-1010 er en kompakt og let DVD-afspiller, der vejer kun 0,83 kg og er designet til maksimal bærbarhed og brugervenlighed. Den store 10-tommer TFT-skærm med en opløsning på 1024 x 600 pixels sikrer tydelige og klare billeder, så børnene underholdes med deres yndlingsfilm, uanset hvor I er.Den roterbare og vipbare skærm kan drejes op til 180°, hvilket giver den ideelle synsvinkel for alle i bilen eller toget. DVD-afspilleren kan nemt monteres bag på nakkestøtten med det medfølgende beslag, så skærmen er perfekt placeret for passagererne. En fjernbetjening medfølger og gør betjeningen endnu nemmere undervejs.Lenco DVP-1010 understøtter en bred vifte af formater, herunder DVD, CD, MPEG1, MPEG2, MPEG4, MP3 og JPEG. Du kan afspille dine egne videoer og billeder direkte via den integrerede USB-port eller SD-kortslot – du behøver ikke at bruge en computer. De to indbyggede højttalere sikrer god lydkvalitet, og via 3,5 mm hovedtelefonudgangen kan du lytte privat, når det ønskes.DVD-afspilleren er udstyret med et integreret genopladeligt batteri (1200mAh, 7,4V), som giver op til cirka 2 timers underholdning uden brug af kabler. Derudover kan den tilsluttes både med netadapter og 12V biladapter, hvilket gør den særligt fleksibel til brug både på farten og derhjemme. Strømforbruget er lavt, maksimalt 10W, hvilket gør den energieffektiv.Lenco DVP-1010 er det oplagte valg for dig, der vil gøre rejsen sjovere og mere behagelig for hele familien med fleksibel, bærbar digital underholdning og nem montering i bilen.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Underholdning
Artikel nr.: 8711902037934
EAN: 8711902037934
Varenr.: 8711902037934
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco DVP-1010 - DVD player
1.556 kr
Til butik
Lenco DVP-1010 - DVD player billede

Produktinformation

Bærbar DVD-afspiller Lenco DVP-1010 har en 10" farve LCD-skærm, USB- og SD-understøttelse, et genopladeligt indbygget batteri og en 180° roterbar skærm i sort. Lenco DVP-1010 er en top-loading DVD-afspiller til at se DVD'er og afspille kompatible CD- og DVD-medier med stereolyd, indbyggede højttalere og hovedtelefonudgang til privat lytning. 10" LCD-skærm (1024 x 600) med 16:9-format Afspiller CD-R/CD-RW, DVD±R, DVD±RW, DVD og CD Videoafspilning fra USB-enheder Understøttelse af SD-hukommelseskort Understøtter MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, XviD, AVI og VOB videoformater MP3-lyd og JPEG-fotoafspilning Inkluderer bilstrømadapter, headset og monteringsbeslag Fleksibel, bærbar afspilning gør det nemt at nyde dine diske og mediefiler derhjemme eller på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Blu Ray DVD afspiller
Artikel nr.: DVP1010BK
EAN: 8711902037934
Varenr.: 3066632
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenco Bærbar 10" DVD-afspiller med USB -Hovedtelefon-ophængsbeslag Sort
-3%1.729 kr
Før 1.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco DVP-1010, Bærbar DVD afspiller, Konvertibel, Sort, CD, DVD, NTSC, PAL, 25,4 cm (10)
1.828 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bærbar 10" DVD-afspiller med USB og hovedtelefonbeslag
1.889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco DVP-1010BK - Portable 10" DVD-Player with USB - Headphone-suspension bracket - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco DVP-1010BK - Portable 10" DVD-Player with USB - Headphone-suspension bracket - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.246 kr1.246 krKøb
2Butik24 DK1.253 kr1.253 krKøb
3Proshop DK1.556 kr1.556 krKøb
4Teknikproffset DK1.729 kr1.788 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.828 kr1.828 krKøb
6Estore DK1.889 kr1.889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenco DVP-1010BK - Portable 10" DVD-Player with USB - Headphone-suspension bracket - Black

PriceData har fulgt prisen på Lenco DVP-1010BK - Portable 10" DVD-Player with USB - Headphone-suspension bracket - Black i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.168 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.349 kr.

Den nuværende pris på 1.246 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Lenco DVP-1010BK - Portable 10" DVD-Player with USB - Headphone-suspension bracket - Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Lenco DVP-1010BK - Portable 10" DVD-Player with USB - Headphone-suspension bracket - Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.246 kr78 kr (7%)
29. maj 20261.168 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.169 kr21 kr (2%)
10. maj 20261.190 kr3 kr (0%)
7. maj 20261.193 kr3 kr (0%)
2. maj 20261.190 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.189 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.188 kr51 kr (4%)
20. apr. 20261.239 kr1 kr (0%)
18. apr. 20261.238 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret