Gå til hovedindhold

Lenco BRP-1150BK - Blu-ray-skivespiller - bærbar - display: 11.5 - sort

LencoElektronikEAN: 8711902044833
Pris fra 2.160 krtil 3.289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.129 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenco BRP-1150BK - Blu-ray-skivespiller - bærbar - display: 11.5 - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2160 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenco BRP-1150BK Blu-ray-skivespiller 11.5" Sort
2.160 kr
Til butik
Lenco BRP-1150BK Blu-ray-skivespiller 11.5" Sort billede

Produktinformation

Lenco BRP-1150BK - Blu-ray-skivespiller - bærbar - display: 11.5" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Artikel nr.: BRP-1150BK
EAN: 8711902044833
Varenr.: 1000654864
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco BRP-1150BK - Blu-ray disc player
2.280 kr
Til butik
Lenco BRP-1150BK - Blu-ray disc player billede

Produktinformation

Blu-ray disc-afspiller Lenco BRP-1150BK kombinerer et bærbart design med en 11.5" LCD-skærm, indbygget genopladeligt batteri og bred understøttelse af disc-formater. Lenco BRP-1150BK er en bærbar Blu-ray / DVD-afspiller med en 1024 x 600-skærm, der kan rotere og vippes 180°, så det er nemt at se film på farten eller dele betragtningsvinkler med andre. Afspil Blu-ray, DVD og CD-medier, eller se dine egne videoer og fotos via USB-forbindelse eller SD-hukommelseskortpladsen, med stereolyd fra to indbyggede højttalere. 11.5" farve LCD-skærm, 1024 x 600 opløsning Roterbar/vipbar skærm op til 180° Indbygget genopladeligt batteri for ægte bærbarhed Afspiller BD/BD-R/BD-RE, DVD-formater og CD/CD-R/CD-RW USB og SD-kortplads til medieafspilning Tilslutninger inkluderer HDMI, LAN (RJ-45), AV ud og 3.5 mm lydud Nyd fleksibel, kabelfri underholdning med nem afspilning fra discs eller personlige medier, uanset hvor du rejser hen.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenco
Kategori: Blu Ray DVD afspiller
Artikel nr.: BRP-1150BK
EAN: 8711902044833
Varenr.: 2975585
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenco BRP-1150BK - Blu-ray-skivespiller - bærbar - display: 11.5 - sort
2.330 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lenco - Bærbar 11,5" Bluray-DVD-afspiller Sort - BRP-1150BK
2.562 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bærbar 11,5" Blu-ray DVD-afspiller med USB- og SD-stik
-13%3.289 kr
Før 3.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco BRP-1150BK - Blu-ray-skivespiller - bærbar - display: 11.5 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenco BRP-1150BK - Blu-ray-skivespiller - bærbar - display: 11.5 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.160 kr2.160 krKøb
2Proshop DK2.280 kr2.280 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.330 kr2.330 krKøb
4Butik24 DK2.562 kr2.562 krKøb
5Estore DK3.289 kr3.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenco BRP-1150BK - Blu-ray-skivespiller - bærbar - display: 11.5 - sort

PriceData har fulgt prisen på Lenco BRP-1150BK - Blu-ray-skivespiller - bærbar - display: 11.5 - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.160 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 2.685 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.322 kr.

Den nuværende pris på 2.160 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Lenco BRP-1150BK - Blu-ray-skivespiller - bærbar - display: 11.5 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Lenco BRP-1150BK - Blu-ray-skivespiller - bærbar - display: 11.5 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.160 kr2 kr (0%)
14. maj 20262.162 kr2 kr (0%)
10. maj 20262.164 kr3 kr (0%)
7. maj 20262.167 kr67 kr (3%)
2. maj 20262.234 kr2 kr (0%)
1. maj 20262.232 kr5 kr (0%)
29. apr. 20262.227 kr1 kr (0%)
27. apr. 20262.228 kr33 kr (2%)
20. apr. 20262.195 kr12 kr (1%)
19. apr. 20262.183 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret