Gå til hovedindhold

Leitz Udskiftnings carbonlag til TruSens Z-3000 / Z3500 stor luftrenser, 3-pak.

LeitzLuftrensereEAN: 5028252599856
Pris fra 79 krtil 145,19 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 66,19 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Leitz Udskiftnings carbonlag til TruSens Z-3000 / Z3500 stor luftrenser, 3-pak. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kulfilter Leitz TruSens Z-3000 - (3 stk.)
79 kr
Til butik
Kulfilter Leitz TruSens Z-3000 - (3 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Refills til luftfriskere
Farve: 2
Artikel nr.: 2415109
EAN: 5028252599856
Varenr.: 6126312
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
79 kr
Til butik
Leitz Udskiftnings carbonlag til TruSens Z-3000 / Z3500 stor luftrenser, 3-pak. billede

Produktinformation

Det aktive kullag fjerner visse gasser og lugte fra luften. -Kullaget fanger visse lugte og gasser fra luften -Dette lag er det, som skal udskiftes på HEPA-filtertromlen -For bedste resultat -udskift kulfilterlaget hver tredje måned -Kompatibel med Leitz TruSens Z-3000 / Z-3500 store luftrensere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Klimaventilator
Artikel nr.: 2415109
EAN: 5028252599856
Varenr.: 2845135
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz TruSens kulfilter Z-3000 luftrenser 2415109 Modsvarer: N/A
110 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Kulfilter 3 Stk. - Trusens Z-3000
-0%136 kr
Før 136,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Carbon filter Z-3000 t/TruSens
145,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Udskiftnings carbonlag til TruSens Z-3000 / Z3500 stor luftrenser, 3-pak. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Udskiftnings carbonlag til TruSens Z-3000 / Z3500 stor luftrenser, 3-pak. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb
2Proshop DK79 kr118 krKøb
3InkClub DK110 kr110 krKøb
4Dustin DK136 kr222,25 krKøb
5RedOffice Konpap145,19 kr145,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Udskiftnings carbonlag til TruSens Z-3000 / Z3500 stor luftrenser, 3-pak.

PriceData har fulgt prisen på Leitz Udskiftnings carbonlag til TruSens Z-3000 / Z3500 stor luftrenser, 3-pak. i 146 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Leitz Udskiftnings carbonlag til TruSens Z-3000 / Z3500 stor luftrenser, 3-pak.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Leitz Udskiftnings carbonlag til TruSens Z-3000 / Z3500 stor luftrenser, 3-pak. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. apr. 202679 kr16 kr (17%)
31. mar. 202695 kr20 kr (27%)
25. mar. 202675 kr20 kr (21%)
24. mar. 202695 kr20 kr (27%)
22. mar. 202675 kr20 kr (21%)
21. mar. 202695 kr20 kr (27%)
13. mar. 202675 kr20 kr (21%)
11. mar. 202695 kr20 kr (27%)
9. mar. 202675 kr20 kr (21%)
7. mar. 202695 kr20 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret