Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm Mørkegrå 64890089 Modsvarer: N/A

LeitzTv- og skærmbeslagEAN: 4002432134663
Pris fra 497 krtil 676,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 179,95 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 449 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm Mørkegrå 64890089 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 497 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monitorarm Leitz Ergo mørkegrå - single - pladsbesparende
497 kr
Til butik
Monitorarm Leitz Ergo mørkegrå - single - pladsbesparende billede

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Bord
Farve: 1
Artikel nr.: 64890089
EAN: 4002432134663
Varenr.: 20339991
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm
498 kr
Til butik
Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm billede

Produktinformation

Til montering af én skærm. Justerer nemt din skærm til den ideelle højde. Har en positiv indvirkning på kropsholdningen, understøtter nakke- og skulderkomforten og øger produktiviteten, når den placeres korrekt som anbefalet. Det pladsbesparende design er ideelt til små arbejdsområder. Frigør værdifuld plads på skrivebordet.

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Skaermholder
Artikel nr.: 64890089
EAN: 4002432134663
Varenr.: 3211239
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Ergo Arm Til Én Skærm
599 kr
Til butik
Leitz Ergo Arm Til Én Skærm billede

Produktinformation

Fjederassisteret højdejustering 185-435 mm, indstiller korrekt øjenhøjde 180° drejning, +90°/-90° tilt og rotation tilpasses forskellige arbejdsgange Holder 17"-32" skærme op til 9 kg, stabil til flade eller curved skærme Hurtigudløser til VESA-plade, bordklemme eller gennemføringsbeslag passer skriveborde 10-80 mm Indbygget kabelstyring holder kablerne pæne, reducerer rod på skrivebordet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Øvrig ergonomi
Artikel nr.: 64890089
EAN: 4002432134663
Varenr.: 5011373097
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Monitor Arm Single, pladsbesparende, 17-32" flad/buet skærm
599 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm Mørkegrå 64890089 Modsvarer: N/A
629 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Leitz Ergo single monitorarm
676,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm Mørkegrå 64890089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm Mørkegrå 64890089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK497 kr536 krKøb
2Proshop DK498 kr537 krKøb
3Dustin DK599 kr685,25 krKøb
4Komplett DK599 kr599 krKøb
5InkClub DK629 kr629 krKøb
6RedOffice Konpap676,95 kr676,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm Mørkegrå 64890089 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm Mørkegrå 64890089 Modsvarer: N/A i 145 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 497 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 472 kr.

Den nuværende pris på 497 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Leitz Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm Mørkegrå 64890089 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Leitz Leitz Ergo pladsbesparende single monitor arm Mørkegrå 64890089 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026497 kr6 kr (1%)
26. maj 2026491 kr4 kr (1%)
18. maj 2026487 kr4 kr (1%)
15. maj 2026491 kr2 kr (0%)
14. maj 2026489 kr3 kr (1%)
13. maj 2026486 kr5 kr (1%)
12. maj 2026491 kr4 kr (1%)
11. maj 2026487 kr1 kr (0%)
10. maj 2026488 kr3 kr (1%)
9. maj 2026491 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret