Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm 65490000 Modsvarer: N/A

LeitzBrevbakkerEAN: 4002432138456
Pris fra 384 krtil 561 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 177 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 363 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm 65490000 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 384 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm hvid
384 kr
Til butik
Leitz Ergo Pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Skrivebordstilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 65490000
EAN: 4002432138456
Varenr.: 21537419
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm
456 kr
Til butik
Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm billede

Produktinformation

Pegboard organiseringstavle til skrivebordet med unikke brede hængende kroge for at frigøre plads og holde dit skrivebord ryddeligt. Medfølgende laptop holder forbedrer komfort og kropsholdning. Praktisk lodret opbevaring til alle dine daglige fornødenheder. Pegboard organiseringstavlen med laptop holder er 80 cm bred og 25 cm høj for at hjælpe dig med at opbevare ting, du bruger dagligt og frigøre plads på dit skrivebord, ideel til hjemmekontor og kontor Den unikke laptop holder (op til 15" bærbar computer med en maks. dybde på 245 mm) sættes let ind i organiseringstavlen og hæver din bærbare computers skærm til den perfekte ergonomiske højde med 2 højdeindstillinger (194 mm eller 235 mm); øger komforten og hjælper med at forhindre nakke og ryg smerter ved siddende eller stående arbejde for en positiv indvirkning på dit velbefindende Fire stk. skrivebordstilbehør medfølger, alt sammen lavet af 85 % recirkuleret plast. 1 x laptop holder (også velegnet til MacBooks), 1 x smartphoneholder, 1 x penneholder og 1 x hængekrog til et headset Kompatibel med de fleste skriveborde med en maksimal bordpladetykkelse på 35 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Skrivebordstilbehoer
Artikel nr.: 65490000
EAN: 4002432138456
Varenr.: 3305409
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm 65490000 Modsvarer: N/A
519 kr
Til butik
Leitz Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm 65490000 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Pegboard organiseringstavlen med laptop holder er 80 cm bred og 25 cm høj for at hjælpe dig med at opbevare ting, du bruger dagligt og frigøre plads på dit skrivebord, ideel til hjemmekontor og kontor Den unikke laptop holder (op til 15" bærbar computer med en maks. dybde på 245 mm) sættes let ind i organiseringstavlen og hæver din bærbare computers skærm til den perfekte ergonomiske højde med 2 højdeindstillinger (194 mm eller 235 mm); øger komforten og hjælper med at forhindre nakke og ryg smerter ved siddende eller stående arbejde for en positiv indvirkning på dit velbefindende Fire stk. skrivebordstilbehør medfølger, alt sammen lavet af 85 % recirkuleret plast. 1 x laptop holder (også velegnet til MacBooks), 1 x smartphoneholder, 1 x penneholder og 1 x hængekrog til et headset Kompatibel med de fleste skriveborde med en maksimal bordpladetykkelse på 35 mm Moderne og minimalistisk design med buede hjørner og unikke brede åbninger gør det nemt at placere det stærke opbevaringstilbehør i dit personlige layout Organiseringstavlen er lavet af slidstærkt 8 mm MDF for at sikre styrke og stabilitet; mål 80x25cm eksklusiv fastgørelsesklemmer Let at installere klemmebeslaget med den medfølgende unbrakonøgle (ingen boring), skrivebordsklemmerne fungerer hver for sig som praktiske hængekroge til en taske og jakke bag på tavlen; bløde gummipuder beskytter skrivebordets overflade mod ridser. Den perfekte skrivebordsorganiseringsløsning til at hjælpe med at fremme rent-skrivebords-politikker på kontorer og derhjemme! Det er en værdifuld tilføjelse til vores Leitz Ergo hæve-sænke skriveborde (65340001 eller 65360001), en mindre pegboard organiseringstavle er også tilgængelig (65480000) Førsteklasses kvalitet udviklet i Tyskland Kompakt og fuldt recirkulerbar plastfri emballage Skab dig et individuelt, behageligt og sundt arbejdsmiljø for at HAVE DET GODT med Leitz Ergo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Kontormateriale,Øvrige hjælpemidler,Laptop stativer,Ergonomi
EAN: 4002432138456
Varenr.: 65490000
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Leitz Ergo organiseringstavle 80x25cm.
551,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Ergo Pegboard Skrivebordsorganisator Med Laptopholder 80x25 Cm
-0%561 kr
Før 561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm 65490000 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm 65490000 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK384 kr423 krKøb
2Proshop DK456 kr495 krKøb
3InkClub DK519 kr519 krKøb
4RedOffice Konpap551,95 kr551,95 krKøb
5Dustin DK561 kr647,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm 65490000 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm 65490000 Modsvarer: N/A i 173 dage. Laveste pris i perioden er 363 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 384 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Leitz Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm 65490000 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Leitz Leitz Ergo pegboard organiseringstavle til skrivebordet med laptop holder, 80x25 cm 65490000 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026384 kr13 kr (4%)
16. maj 2026371 kr2 kr (1%)
15. maj 2026369 kr1 kr (0%)
14. maj 2026370 kr1 kr (0%)
12. maj 2026371 kr6 kr (2%)
11. maj 2026377 kr1 kr (0%)
9. maj 2026378 kr6 kr (2%)
7. maj 2026384 kr4 kr (1%)
6. maj 2026380 kr3 kr (1%)
5. maj 2026383 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret