Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå 65230089 Modsvarer: N/A

LeitzMusemåtterEAN: 4002432134861
Pris fra 180 krtil 311,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 131,95 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå 65230089 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå
180 kr
Til butik
Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå billede

Produktinformation

Ergonomisk håndledsstøtte til tastaturet for maksimal komfort. Tilpasser sig dine individuelle behov. Moderne og minimalistisk design. Ergonomisk, justerbar håndledsstøtte til tastaturet, der fremmer en sund håndstilling og forbedrer håndleddets placering Hjælper med at minimere konsekvenserne af gentagne belastningsskader, når man arbejder ved et skrivebord i længere tid ad gangen Højdejusterbar for maksimal komfort og fuld støtte til håndleddet Vælg mellem to højdeindstillinger (15 mm x 22 mm) ved at vende håndledsstøtten om...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Musemaatte tilbehoer
Artikel nr.: 65230089
EAN: 4002432134861
Varenr.: 3211242
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Keyboard håndledsstøtte Leitz Ergo mørkegrå
201 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Ergo Justerbar Håndledsstøtte Til Tastaturer
249 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå 65230089 Modsvarer: N/A
279 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Leitz Ergo håndledsstøtte
311,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå 65230089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå 65230089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK180 kr219 krKøb
2CS MEGASTORE DK201 kr240 krKøb
3Dustin DK249 kr335,25 krKøb
4InkClub DK279 kr279 krKøb
5RedOffice Konpap311,95 kr311,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå 65230089 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå 65230089 Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Leitz Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå 65230089 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Leitz Leitz Ergo justerbar håndledsstøtte til tastaturet Mørkegrå 65230089 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026180 kr6 kr (3%)
6. maj 2026186 kr1 kr (1%)
2. maj 2026187 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026188 kr8 kr (4%)
18. mar. 2026180 kr2 kr (1%)
1. mar. 2026182 kr1 kr (1%)
28. feb. 2026183 kr1 kr (1%)
23. feb. 2026184 kr1 kr (1%)
20. feb. 2026185 kr1 kr (1%)
18. feb. 2026186 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret