Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte 65240085 Modsvarer: N/A

LeitzMusemåtterEAN: 4002432129386
Pris fra 172 krtil 309 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 166 kr 7. maj

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte 65240085 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte
172 kr
Til butik
Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte billede

Produktinformation

Ergonomisk håndledsstøtte til tastatur for maksimal komfort. Let at justere højden. Moderne og minimalistisk design, som hjælper dig til at bevæge dig.

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Musemaatte tilbehoer
Artikel nr.: 65240085
EAN: 4002432129386
Varenr.: 3071474
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Cozy håndledsstøtte til tastatur (lysegrå)
172 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte Grå
187 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Cosy Ergo Håndledsstøtte Tastatur, Grå
199 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte 65240085 Modsvarer: N/A
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte 65240085 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte 65240085 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK172 kr211 krKøb
2Komplett DK172 kr172 krKøb
3CS MEGASTORE DK187 kr226 krKøb
4Dustin DK199 kr285,25 krKøb
5InkClub DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte 65240085 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte 65240085 Modsvarer: N/A i 148 dage. Laveste pris i perioden er 166 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte 65240085 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Cosy justerbar tastatur håndledsstøtte 65240085 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026172 kr6 kr (4%)
7. maj 2026166 kr1 kr (1%)
6. maj 2026167 kr1 kr (1%)
5. maj 2026168 kr1 kr (1%)
4. maj 2026169 kr1 kr (1%)
3. maj 2026170 kr1 kr (1%)
2. maj 2026171 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026172 kr3 kr (2%)
27. apr. 2026175 kr3 kr (2%)
20. jan. 2026172 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret