Gå til hovedindhold

LEGO Star Wars - The Mandalorian's N-1 Starfighter (75325) - GEEKD.dk

LegoKonstruktionssætEAN: 5702017155517
Pris fra 377 krtil 609 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 1. maj

Sammenlign priser på LEGO Star Wars - The Mandalorian's N-1 Starfighter (75325) - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75325 Mandalorianerens N-1-stjernejager
377 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75325 Mandalorianerens N-1-stjernejager billede

Produktinformation

Skab dine egne spændende historier fra Star Wars: The Book of Boba Fett med Mandalorianerens N-1-stjernejager. Denne model af LEGO® klodser ser lige så ramponeret ud som den ægte vare - heldigvis er Peli Motto og hendes BD-droide på pletten og kan hjælpe med reparationer! Start derefter din næste mission fra Tatooine med Grogu om bord. Og hvis du møder fjender undervejs, kan du affyre torpedoen for at fjerne truslen! LEGO® minifigurer af Mandalorianeren og Peli Motto, samt Grogu og en BD-droide Cockpitter til Mandalorianeren og Grogu, en fjederbetjent skyder og meget mere Sjov gaveidé til kreative fans af Star Wars: The Book of Boba Fett fra 9 år Udstil den klodsbyggede Star Wars™ stjernejager, når den ikke leges med Intuitive digitale visningsværktøjer gør byggeoplevelsen endnu større for børn 9+, 412 elements, 262mm x 382mm x 56,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75325
EAN: 5702017155517
Varenr.: 3049712
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Mandalorianerens N-1-Stjer... 75325 - 412 Dele
458,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75325 LEGO Star Wars Tm Mandalorianerens N-1-Stjernejager
499,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Star Wars - The Mandalorian N-
-3%523 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars - The Mandalorian's N-1 Starfighter (75325) - GEEKD.dk
549 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars Mandalorians N-1 Starfighter (75325)
-2%589 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars Mandalorians N-1 Starfighter (75325)
-2%609 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars - The Mandalorian's N-1 Starfighter (75325) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars - The Mandalorian's N-1 Starfighter (75325) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK377 kr416 krKøb
2Kids-world.dk458,95 kr458,95 krKøb
3Legekæden499,95 kr499,95 krKøb
4Teknikproffset DK523 kr582 krKøb
5Geekd549 kr549 krKøb
6Boligcenter DK589 kr589 krKøb
7Vivas DK609 kr688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Star Wars - The Mandalorian's N-1 Starfighter (75325) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Star Wars - The Mandalorian's N-1 Starfighter (75325) - GEEKD.dk i 144 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 387 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LEGO Star Wars - The Mandalorian's N-1 Starfighter (75325) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LEGO Star Wars - The Mandalorian's N-1 Starfighter (75325) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026377 kr38 kr (9%)
30. maj 2026415 kr8 kr (2%)
27. maj 2026407 kr17 kr (4%)
21. maj 2026390 kr10 kr (3%)
18. maj 2026380 kr9 kr (2%)
8. maj 2026389 kr20 kr (5%)
1. maj 2026369 kr20 kr (5%)
22. jan. 2026389 kr20 kr (5%)
10. jan. 2026369 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret