Gå til hovedindhold

LEGO Star Wars: The Force Awakens - Sony PlayStation 3 - Action

Star WarsSpilEAN: 5051895403334
Pris fra 132 krtil 179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Star Wars: The Force Awakens - Sony PlayStation 3 - Action og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars: The Force Awakens - Sony PlayStation 3 - Action
132 kr
Til butik
LEGO Star Wars: The Force Awakens - Sony PlayStation 3 - Action billede

Produktinformation

PS3

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
Artikel nr.: 5051895403334
EAN: 5051895403334
Varenr.: 2568945
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Star Wars: The Force Awakens - PS3
-11%159,95 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Star Wars LEGO Star Wars: The Force Awakens (PS3)
168 kr
Til butik
Star Wars LEGO Star Wars: The Force Awakens (PS3) billede

Produktinformation

The Force is strong with this one ... LEGO videospilserien nr. 1 vender triumferende tilbage med en sjov og humoristisk rejse baseret på blockbuster-filmen Star Wars. Spil som Rey, Finn, Poe, BB-8, Kylo Ren, Han Solo og resten af dine yndlingsfigurer fra filmen!, I LEGO Star Wars: The Force Awakens genoplever spillerne den episke action fra blockbusterfilmen Star Wars: The Force Awakens, genfortalt gennem den kloge og vittige LEGO-optik. Spillet vil også indeholde eksklusivt spilbart indhold, der bygger bro over historien mellem Star Wars Episode VI: Return of the Jedi og Star Wars: The Force Awakens. LEGO Star Wars: The Force Awakens introducerer også Multi-Builds og Blaster Battles til LEGO videospiluniverset. Med Multi-Builds kan du bruge tilgængelige LEGO klodser til at åbne nye baner, derefter skille dem ad og bygge dem op igen for at åbne en ny! Og endnu en! Under Blaster Battles skal du bruge dine omgivelser som dækning for at stå imod First Order. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Star Wars
Kategori: Sony PlayStation 3
EAN: 5051895403334
Varenr.: C98949
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars: The Force Awakens Lego spil - GEEKD.dk
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars: The Force Awakens - Sony PlayStation 3 - Action koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars: The Force Awakens - Sony PlayStation 3 - Action koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK132 kr171 krKøb
2Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
3Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
4Geekd179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Star Wars: The Force Awakens - Sony PlayStation 3 - Action

PriceData har fulgt prisen på LEGO Star Wars: The Force Awakens - Sony PlayStation 3 - Action i 157 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for LEGO Star Wars: The Force Awakens - Sony PlayStation 3 - Action. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for LEGO Star Wars: The Force Awakens - Sony PlayStation 3 - Action de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 2026132 kr10 kr (7%)
26. jan. 2026142 kr3 kr (2%)
24. jan. 2026145 kr10 kr (6%)
19. jan. 2026155 kr4 kr (3%)
30. dec. 2025159 kr18 kr (13%)
28. dec. 2025141 kr18 kr (11%)
27. dec. 2025159 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret