Gå til hovedindhold

75435 LEGO Star Wars™ Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702017901251
Pris fra 946 krtil 1.199,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 253,95 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 749 kr 28. apr.

Sammenlign priser på 75435 LEGO Star Wars™ Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 946 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75435 Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia
946 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75435 Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia billede

Produktinformation

Vær med i kampen om kontrollen over planeten Felucia. Pas på: Her kommer den knopskydende Separatist-MTT! Når frontlugen åbner og afslører en troppe-indsættelsesramme med kampdroider, og en kommandodroide suser afsted på en STAP-speeder, kommer der virkelig gang i actionlegen. Kan Aayla Secura og kommandør Bly afværge droidernes blasterangreb? Felucias fremtid er i dine hænder! 3 kommandodroider, 6 kampdroider, 1 pilot-kampdroide og 2 LEGO® minifigurer Byg-selv-model af en Separatist-MTT med en realistisk droide-indsættelsesfunktion Omfatter pilotcockpit, 2 knopskydere, en STAP-speeder og meget mere LEGO® Star Wars™ gaveidé af høj kvalitet til drenge, piger og fans fra 9 år Gør byggeoplevelsen ekstra sjov med LEGO® Builder appen 9+, 976 elements, 282mm x 540mm x 78,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75435
EAN: 5702017901251
Varenr.: 3340363
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars™ - Battle of Felucia Separatist MTT™ - GEEKD.dk
-41%1.059 kr
Før 1.792 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Star Wars™ - Battle of Felucia Separatist MTT™ - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev det dramatiske slag fra Clone Wars-æraen med LEGO Star Wars™ - Battle of Felucia Separatist MTT™ (75435). Dette detaljerede byggesæt lader børn og samlere genskabe intense kampe mellem separatiststyrkerne og klonerne i de farverige Felucia-omg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017901251
Varenr.: 52141829587280
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Slaget Om Felucia 75435 - 976 Dele
1.154,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75435 LEGO Star Wars™ Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia
1.199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 75435 LEGO Star Wars™ Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 75435 LEGO Star Wars™ Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK946 kr985 krKøb
2Geekd1.059 kr1.059 krKøb
3Kids-world.dk1.154,95 kr1.154,95 krKøb
4Legekæden1.199,95 kr1.199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 75435 LEGO Star Wars™ Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia

PriceData har fulgt prisen på 75435 LEGO Star Wars™ Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia i 152 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 896 kr.

Den nuværende pris på 946 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for 75435 LEGO Star Wars™ Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for 75435 LEGO Star Wars™ Separatist-MTT™ fra Slaget om Felucia de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026946 kr33 kr (3%)
26. maj 2026979 kr25 kr (3%)
12. maj 2026954 kr205 kr (27%)
28. apr. 2026749 kr230 kr (23%)
4. jan. 2026979 kr210 kr (27%)
3. jan. 2026769 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret