Gå til hovedindhold

LEGO Star Wars 30728 The Razor Crest - mikrobyggesæt (74 dele)

LEGOSamleklodserEAN: 5702018058121
Pris fra 22 krtil 109 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (80% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Star Wars 30728 The Razor Crest - mikrobyggesæt (74 dele) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 30728 Razor Crest™-minimodel
22 kr
Til butik
LEGO Star Wars 30728 Razor Crest™-minimodel billede

Produktinformation

Lad børn udspille deres egne spændende missioner fra Star Wars: The Mandalorian and Grogu™ med den klodsbyggede LEGO® miniatureudgave af stjerneskibet Razor Crest. 6+, 74 dele, 180 x 170 x 30 mm

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 30728
EAN: 5702018058121
Varenr.: 3404153
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Mini-Builds 30728 Razor Crest™-minimodel
25,49 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Razor Crest-Minimodel 30728 - 74 Dele
29,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Recruitment Bags 30728 Razor Crest™-minimodel
29,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars 30728 The Razor Crest - mikrobyggesæt (74 dele)
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars 30728 The Razor Crest - mikrobyggesæt (74 dele)
-8%109 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars 30728 The Razor Crest - mikrobyggesæt (74 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars 30728 The Razor Crest - mikrobyggesæt (74 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK22 kr61 krKøb
2CS MEGASTORE DK25,49 kr64,49 krKøb
3Kids-world.dk29,95 kr29,95 krKøb
4Legekæden29,95 kr29,95 krKøb
5Boligcenter DK89 kr89 krKøb
6Vivas DK109 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Star Wars 30728 The Razor Crest - mikrobyggesæt (74 dele)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Star Wars 30728 The Razor Crest - mikrobyggesæt (74 dele) i 72 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LEGO Star Wars 30728 The Razor Crest - mikrobyggesæt (74 dele). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LEGO Star Wars 30728 The Razor Crest - mikrobyggesæt (74 dele) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202622 kr7 kr (24%)
28. maj 202629 kr1 kr (4%)
27. maj 202628 kr1 kr (3%)
12. maj 202629 kr1 kr (4%)
11. maj 202628 kr1 kr (3%)
6. maj 202629 kr5,04 kr (21%)
2. maj 202623,96 kr5,04 kr (17%)
23. mar. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret