Gå til hovedindhold

LEGO - Ninjago - Arin's Spinjitzu Battle Mech (71839) - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017815725
Pris fra 110,45 krtil 210 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 99,55 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO - Ninjago - Arin's Spinjitzu Battle Mech (71839) - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110.45 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71839 Arins Spinjitzu-kamprobot
110,45 kr
Til butik
LEGO Ninjago 71839 Arins Spinjitzu-kamprobot billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO NINJAGO
Farve: 1
Artikel nr.: 71839
EAN: 5702017815725
Varenr.: 24320127
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71839 Arins Spinjitzu-kamprobot
115 kr
Til butik
LEGO Ninjago 71839 Arins Spinjitzu-kamprobot billede

Produktinformation

Figuren af Arins Spinjitzu-kamprobot har bevægelige arme og ben, roterende overkrop, 2 store sværd og et cockpit, hvorfra Arin og Baby Riyu kæmper mod en ond dragonisk ånde-kriger! Du kan også kombinere dele fra hans seje mech-robot med andre tilpasningsegnede robotter, som styres af Cole, Sora, Kai og Lloyd, fra NINJAGO®-sortimentet for 2024, for at skabe din egen ultimative kamprobot! Arins Spinjitzu-kamprobot har bevægelige arme og ben og en roterende overkrop Ninjafans kan blande sammensætte dele for at bygge deres egen model af en mech-robotdragt 2 minifigurer: Arin og en dragonisk ånde-kriger samt en model af Baby Riyu Idé som ninjagave til børn fra 7 år, der elsker at udspille hæsblæsende eventyr Udforsk andre legesæt (sælges separat) i LEGO® NINJAGO® sortimentet 7+, 213 elements, 262mm x 191mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 71839
EAN: 5702017815725
Varenr.: 3340303
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO - Ninjago - Arin's Spinjitzu Battle Mech (71839) - GEEKD.dk
159 kr
Til butik
LEGO - Ninjago - Arin's Spinjitzu Battle Mech (71839) - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO NINJAGO Arin's Spinjitzu Battle Mech Ninjafans fra 7 år kan udspille scener fra sæson 3 af tv-serien NINJAGO ®: Dragerne vågner med LEGO ® NINJAGO legetøjet Arins Spinjitzu-kamprobot (71839). Byggesættet til børn indeholder en NINJAGO-mech med b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017815725
Varenr.: 52337478435152
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Ninjago - Arins Spinjitzu-kamprobot 71839 - 213 Dele
179,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Ninjago - Arins Spinjitzu-kamprobot - 71839
179,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
71839 LEGO Ninjago Arins Spinjitzu-kamprobot
179,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Ninjago - Arins Spinjitzu Battle Mech (71839)
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Ninjago - Arin's Spinjitzu Battle Mech (71839) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Ninjago - Arin's Spinjitzu Battle Mech (71839) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK110,45 kr149,45 krKøb
2Proshop DK115 kr154 krKøb
3Geekd159 kr159 krKøb
4Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
5Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
6Legekæden179,95 kr179,95 krKøb
7Teknikproffset DK210 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO - Ninjago - Arin's Spinjitzu Battle Mech (71839) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO - Ninjago - Arin's Spinjitzu Battle Mech (71839) - GEEKD.dk i 151 dage. Laveste pris i perioden er 110,45 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 110,45 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LEGO - Ninjago - Arin's Spinjitzu Battle Mech (71839) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LEGO - Ninjago - Arin's Spinjitzu Battle Mech (71839) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026110,45 kr17,55 kr (14%)
23. apr. 2026128 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026129 kr12 kr (10%)
5. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026118 kr11 kr (9%)
18. mar. 2026129 kr9 kr (8%)
16. mar. 2026120 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026121 kr1 kr (1%)
8. mar. 2026120 kr1 kr (1%)
6. mar. 2026121 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret