Gå til hovedindhold

LEGO - Minecraft - The TNT Jungle House (21275) - GEEKD.dk

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702017815497
Pris fra 181 krtil 269,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 88,95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 9. maj

Sammenlign priser på LEGO - Minecraft - The TNT Jungle House (21275) - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21275 TNT-junglehuset
181 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21275 TNT-junglehuset billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Minecraft
Farve: 1
Artikel nr.: 21275
EAN: 5702017815497
Varenr.: 24320087
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft 21275 TNT-junglehuset
182 kr
Til butik
LEGO Minecraft 21275 TNT-junglehuset billede

Produktinformation

Dybt inde i junglebiomet finder du det fantastiske TNT-formede hus, hvor du kan slappe af, fiske og lege med den søde papegøje. Men pas på - en Creeper™ og en zombie lurer i nærheden, og de er klar til at angribe! Udløs en eksplosion for at få hele bygningen til at styrte sammen. Når støvet har lagt sig, kan du genopbygge huset, så du er klar til dit næste eventyr. Indeholder LEGO® Minecraft® minifigurer af Steve, Creeper™ og zombie Børn kan lege, at de kæmper mod mobs, og bygge et TNT-formet hus, der kan sprænges i luften En kontakt udløser en eksplosion, der får husets loft og vægge til at kollapse Fødselsdagsgave til piger og drenge og videogamer-børn, der elsker Minecraft® Kompatibelt med andet legetøj (sælges separat) i LEGO® Minecraft® sortimentet 8+, 287 dele, 191mm x 354mm x 59mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21275
EAN: 5702017815497
Varenr.: 3340259
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Minecraft dynamithuset i junglen 21275
182 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Minecraft – TNT-junglehuset (21275)
221 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO - Minecraft - The TNT Jungle House (21275) - GEEKD.dk
269 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Minecraft - TNT-junglehuset 21275 - 287 Dele
269,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
21275 LEGO Minecraft TNT-junglehuset
269,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Minecraft - The TNT Jungle House (21275) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - Minecraft - The TNT Jungle House (21275) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK181 kr220 krKøb
2Proshop DK182 kr221 krKøb
3Komplett DK182 kr182 krKøb
4Teknikproffset DK221 kr270 krKøb
5Geekd269 kr269 krKøb
6Kids-world.dk269,95 kr269,95 krKøb
7Legekæden269,95 kr269,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO - Minecraft - The TNT Jungle House (21275) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO - Minecraft - The TNT Jungle House (21275) - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 181 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LEGO - Minecraft - The TNT Jungle House (21275) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LEGO - Minecraft - The TNT Jungle House (21275) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026181 kr4 kr (2%)
23. maj 2026177 kr1 kr (1%)
21. maj 2026176 kr1 kr (1%)
14. maj 2026177 kr1 kr (1%)
13. maj 2026176 kr1 kr (1%)
10. maj 2026175 kr6 kr (4%)
9. maj 2026169 kr21 kr (11%)
14. apr. 2026190 kr14 kr (8%)
1. apr. 2026176 kr3 kr (2%)
26. mar. 2026179 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret