Gå til hovedindhold

LEGO Icons 11370 Stranger Things - The Creel House byggesæt (18+)

LegoKonstruktionssætEAN: 5702018069363
Pris fra 1.689 krtil 2.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.030 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Icons 11370 Stranger Things - The Creel House byggesæt (18+) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1689 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Icons 11370 Stranger Things: Creel-huset
-13%1.689 kr
Før 1.949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Icons 11370 Stranger Things: Creel-huset billede

Produktinformation

Velkommen til Vrangsiden med LEGO® Icons Stranger Things: Creel-huset, et byggesæt til voksne. Lav en avanceret gengivelse af det uhyggelige gotiske palæ med 7 detaljerige rum. Byg modellen, og vis den frem med eller uden brædder for vinduerne. Træk i husets hjørner for at afsløre Vecnas Sindets Hule (Mind Lair). Indeholder Steves bil, WSQK-radiovognen, Wills cykel og 13 ikoniske karakterer. Byg-selv-model i fantasy-eventyrgenren med en detaljeret facade og 7 tilgængelige rum Udvid modellen af Creel-huset for at afsløre Vecnas interdimensionelle Sindets Hule (Mind Lair) Indeholder Steves bil, WSQK-radiovognen, Wills cykel og 13 minifigurer En sjov gaveidé til voksne fans af Stranger Things-merchandise og samlerobjekter Gør den kreative oplevelse ekstra sjov med LEGO® Builder appen 18+, 2593 dele, 378mm x 555mm x 118mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 11370
EAN: 5702018069363
Varenr.: 3404084
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Icons Stranger Things: familien Creels hus 11370
1.949 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Icons Stranger Things: Creel-huset - GEEKD.dk
2.529 kr
Til butik
LEGO Icons Stranger Things: Creel-huset - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Icons 11370 Stranger Things: Creel-huset er det perfekte byggesæt til voksne fans af Stranger Things universet. Byg det ikoniske og uhyggelige Creel House med masser af detaljer inspireret af serien og skab en imponerende udstillingsmodel til samling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702018069363
Varenr.: 53080047878480
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Icons 11370 Stranger Things - The Creel House byggesæt (18+)
-10%2.699 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Icons 11370 Stranger Things - The Creel House byggesæt (18+)
-10%2.719 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Icons 11370 Stranger Things - The Creel House byggesæt (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Icons 11370 Stranger Things - The Creel House byggesæt (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.689 kr1.689 krKøb
2Komplett DK1.949 kr1.949 krKøb
3Geekd2.529 kr2.529 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Icons 11370 Stranger Things - The Creel House byggesæt (18+)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Icons 11370 Stranger Things - The Creel House byggesæt (18+) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.689 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.819 kr.

Den nuværende pris på 1.689 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for LEGO Icons 11370 Stranger Things - The Creel House byggesæt (18+). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for LEGO Icons 11370 Stranger Things - The Creel House byggesæt (18+) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.689 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret