Gå til hovedindhold

LEGO Horizon Adventures - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure

SonySpilEAN: 0711719584681
Pris fra 179,95 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 219,05 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 30. mar.

Sammenlign priser på LEGO Horizon Adventures - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Horizon Adventures (nordic) - PS5
179,95 kr
Til butik
Lego Horizon Adventures (nordic) - PS5 billede

Produktinformation

LEGO Horizon Adventures til PlayStation 5 blander det velkendte Horizon-univers med LEGOs...

Produktspecifikationer

Kategori: underholdning|spil|ps5|action
EAN: 0711719584681
Varenr.: 746405
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
PS5 LEGO Horizon Adventures PS5 Spil - GEEKD.dk
199 kr
Til butik
PS5 LEGO Horizon Adventures PS5 Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag på en farverig og episk rejse til en fjern fremtid, hvor Jorden er genopstået som en levende LEGO-verden. I LEGO Horizon Adventures møder du Nora-stammen i byen Mother's Heart og oplever for første gang de ikoniske, dinosaurlignende maskiner, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: PS5 Spil
EAN: 0711719584681
Varenr.: 52361283764560
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Horizon Adventures PlayStation 5 – Jaskinie
392 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Horizon Adventures - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Horizon Adventures - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Horizon Adventures - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
2Geekd199 kr199 krKøb
3CS MEGASTORE DK392 kr431 krKøb
4Proshop DK399 kr438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Horizon Adventures - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure

PriceData har fulgt prisen på LEGO Horizon Adventures - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure i 184 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 229 kr.

Den nuværende pris på 179,95 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LEGO Horizon Adventures - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LEGO Horizon Adventures - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026179,95 kr19,05 kr (10%)
28. maj 2026199 kr19,05 kr (11%)
24. maj 2026179,95 kr19,05 kr (10%)
23. maj 2026199 kr19,05 kr (11%)
14. maj 2026179,95 kr19,05 kr (10%)
13. maj 2026199 kr19,05 kr (11%)
21. apr. 2026179,95 kr19,05 kr (10%)
20. apr. 2026199 kr19,05 kr (11%)
16. apr. 2026179,95 kr19,05 kr (10%)
15. apr. 2026199 kr39,05 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret