Gå til hovedindhold

Lego Harry Potter - Julekalender - 24 Overraskelser - 76456

LEGOLegetøjEAN: 5702017812397
Pris fra 279 krtil 299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 242 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lego Harry Potter - Julekalender - 24 Overraskelser - 76456 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Lego Harry Potter Julekalender 2025
-7%279 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lego Harry Potter Julekalender 2025 billede

Produktinformation

Åbn lågen til legende troldmandseventyr hver dag op til jul med legetøj og byggesæt til børn i LEGO ® Harry Potter™ julekalenderen for 2025 (76456). Her er en magisk Harry Potter-decembergave til drenge, piger og fans fra 7 år, fyldt med overraskelser,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Julekalendere
EAN: 5702017812397
Varenr.: 22-076456
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Harry Potter - Julekalender - 24 Overraskelser - 76456
279,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Harry Potter™ - Julekalender 2025 (76456)
280 kr
Til butik
LEGO Harry Potter™ - Julekalender 2025 (76456) billede

Produktinformation

Træd ind i en verden fuld af fortryllelse og festlig sjov med, LEGO® Harry Potter™-julekalenderen 2025, . Dette dejlige sæt er din billet til en magisk nedtælling til jul, perfekt til børn fra 7 år og opefter samt til de unge i sindet, der elsker Wizarding World™. Bag hver dør i denne julekalender gemmer sig en overraskelse, der vil transportere dig til salene på Hogwarts™. Med 278 dele at opdage afslører hver dag et nyt element, du kan føje til din samling, så spændingen stiger helt frem til juleaften. Magiske væsner og figurer, Slip fantasien løs med LEGO-figurer af elskede magiske væsner, herunder, Buckbeak™, ,, Aragog, og en, hjort-Patronus™, . Disse fortryllende figurer vil helt sikkert inspirere til utallige historier og eventyr. Men det er ikke alt! Kalenderen indeholder også 8 ikoniske LEGO-minifigurer, der alle er klædt i festlige Hogwarts™-juletrøjer. Slut dig til, Harry Potter, ,, Cho Chang™, ,, Draco Malfoy™, og, Luna Lovegood™, , når de fejrer juletiden med deres trofaste tryllestavselementer i hånden. Ikoniske mini-modeller, Det sjove stopper ikke med figurerne alene. Denne julekalender er fyldt med samleobjekter, der fanger essensen af Wizarding World™. Oplev et, optagelsesbrev fra Hogwarts, , en æske med, Bertie Bott's Every-Flavour Beans™, ,, Sorting Hat™, og forskellige magiske trylledrikke. Og for dem, der tør, venter, Monster Book of Monsters, !, Uendelige legemuligheder, Hvert stykke i dette sæt er designet til at vække kreativiteten og opmuntre til fantasifuld leg. Uanset om du genskaber dine yndlingsscener fra Harry Potter-serien eller opfinder nye magiske eventyr, giver denne julekalender uendelige muligheder for sjov og historiefortælling. Når dagene bliver kortere og nætterne længere, kan du lade LEGO® Harry Potter™-julekalenderen 2025 bringe et strejf af magi til din julemåned. Det er mere end bare en nedtælling – det er en invitation til at udforske, skabe og fejre vidunderet i Wizarding World™. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017812397
Varenr.: D40709
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Harry Potter™ Julekalender 2025 - GEEKD.dk
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lego Harry Potter - Julekalender - 24 Overraskelser - 76456 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lego Harry Potter - Julekalender - 24 Overraskelser - 76456 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Eurotoys279 kr279 krKøb
2Gucca.dk279,95 kr279,95 krKøb
3Teknikproffset DK280 kr329 krKøb
4Geekd299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lego Harry Potter - Julekalender - 24 Overraskelser - 76456

PriceData har fulgt prisen på Lego Harry Potter - Julekalender - 24 Overraskelser - 76456 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 238 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Lego Harry Potter - Julekalender - 24 Overraskelser - 76456. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Lego Harry Potter - Julekalender - 24 Overraskelser - 76456 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026279 kr1 kr (0%)
28. maj 2026280 kr33,61 kr (14%)
20. maj 2026246,39 kr31,61 kr (11%)
19. maj 2026278 kr1,95 kr (1%)
18. maj 2026279,95 kr1,95 kr (1%)
9. maj 2026278 kr14 kr (5%)
7. maj 2026264 kr10 kr (4%)
6. maj 2026274 kr5,95 kr (2%)
5. maj 2026279,95 kr1,95 kr (1%)
2. maj 2026278 kr13 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret