Gå til hovedindhold

Warner Bros. Games LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits xbox spil Lego spil - GEEKD.dk

Warner Bros. GamesSpilEAN: 0883929119516
Pris fra 200 krtil 355 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 198 kr 4. apr.

Sammenlign priser på LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits xbox spil Lego spil - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Harry Potter: Years 1-4 - Microsoft Xbox 360 - Action/Adventure
200 kr
Til butik
LEGO Harry Potter: Years 1-4 - Microsoft Xbox 360 - Action/Adventure billede

Produktinformation

XBOX360

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
Artikel nr.: 0883929119516
EAN: 0883929119516
Varenr.: 2212579
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Harry Potter: Years 1-4 (Platinum Hits) (Import) (X360)
236 kr
Til butik
LEGO Harry Potter: Years 1-4 (Platinum Hits) (Import) (X360) billede

Produktinformation

LEGO Harry Potter: Years 1-4 bringer action, eventyr og sjov fra de første fire historier i Harry Potter-kataloget til videospilskærmen på den måde, som kun LEGO-serien kan. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Warner Bros
Kategori: Xbox 360
EAN: 0883929119516
Varenr.: C98525
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits xbox spil Lego spil - GEEKD.dk
355 kr
Til butik
LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits xbox spil Lego spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits er et action- og eventyrspil, der følger begivenhederne fra de første fire Harry Potter-historier. Spillet dækker perioden fra Harrys første år på Hogwarts og frem til hans fjerde skoleår, hvor centrale øjeblikke fra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Warner Bros.
Kategori: Lego spil
EAN: 0883929119516
Varenr.: 52853427077456

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits xbox spil Lego spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits xbox spil Lego spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK200 kr239 krKøb
2Teknikproffset DK236 kr285 krKøb
3Geekd355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits xbox spil Lego spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits xbox spil Lego spil - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits xbox spil Lego spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for LEGO Harry Potter År 1-4 Platinum Hits xbox spil Lego spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026200 kr1 kr (0%)
27. maj 2026201 kr1 kr (1%)
22. maj 2026200 kr1 kr (1%)
17. maj 2026199 kr1 kr (1%)
13. maj 2026200 kr1 kr (0%)
7. maj 2026201 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026200 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026199 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026198 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026199 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret